Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés miert is...

A szerelmi kötés miert is fekete mágia?

Figyelt kérdés
Sokan írjátok a szerelmi kötés fekete mágia ha a másik fél tudtán kívül történik... Voltam jósnőnél csak simán josoltatni...tény és való oda vagyok egy pasiert mar évek óta tehat vannak erzelmek... Kirakta a pasit is es ott szinten eszre vette hogy vannak erzelmek,csak harcol az erzeseivel nemtudja mit csinaljon stb. lenyegebe minden igaz volt amit mondott rola... Es most jon az amire nem szemitottam a jósnő maga ajanlotta fel, hogy itt érdemes lenne szerelmi kötést csinalni!!! Erre en azt valaszoltam hogy nem akarok valakit ugy magamhoz lancolni hogy o nem tud rola... A jósnő válasza pedig az volt, hogy nem is tenne meg ha nem latna a masik felrol az erzeseket... Akkor a kerdesem az... Igy is fekete magianak minosul ha az erzesei megvannak felem de megis a tudtan kivul csinaltatnam meg a szerelmi kötést?
2019. szept. 8. 11:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Igen így is fekete mágia, mivel a szabad akaratába szólnál bele. Ha ő akar tőled valamit akkor lépni fog. Az meg természetes hogy a jósnő felajánlotta, hiszen ebből neki nem kevéd bevétele lesz. Akkor is ezt mondta volna ha nem lát érzelmeket. Én fenntartással lennék olyan ember iránt aki magától ajánl ilyeneket
2019. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

"hogy nem is tenne meg ha nem latna a masik felrol az erzeseket..." - - oda ne rohanjunk, meg vissza...

Szerintem embertelen, gazemberség másoknak a szabad akaratát befolyásolni mágikus úton. Tedd fel magadnak a kérdést: ha megtenné, és "tied lenne", elmondanád neki ezt? Valószínű, hogy nem. Hazugságban élni a szerelmünkkel? fondorlatos módon létrehozni a legszebb emberi élményünket? a szerelmet?

2019. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
29%

Miért , ha valaki plasztikaztat az nem fondorlatosság ?

Vagy ha mindent úgy tesz , mond hogy a pasinak megfeleljen , hogy az végre gyurut húzzon az ujjára ?

Ha ezért képes a pasi anyját is gondozni ? A CÉL érdekében?

Nem azert teszi mert jó ember , hanem mert célja van

Az meg nem fondorlat ?????

Hagyjuk már a tiszta módon felkeltett emberi érzelmet

2019. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
3as, viszont az általad felsoroltaknál a másik félnek van esélye nemet mondani és elsétálni..szerelmi kötésnél ilyen nincs, akkor se ha szenved, menekülne de nem tud. A szerlmi kötés sosem őszinte érzéseket hoz elő.
2019. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Magának kell rájönnie, hogy mit akar. A szerelmi kötés felesleges negatív energiákat gerjeszt, amik pozitívnak mutatják magukat. Visszatalálhat hozzád, de abban nem lesz köszönet. A sors intézi, hogy lehet e köztetek még valami, vagy sem, és el kell fogadni . Nem szabad beleavatkozni.
2019. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%

De, be szabad avatkozni - viszont nem erőszakkal és nem a másik akarata ellenére!

TE mit szólnál hozzá, ha téged kényszerítenének szerelemre?

Létezik pl. drog is, ami felkelti a vágyat.

Te mit szólnál hozzá, ha egyszer csak egy bulin elkerülhetetlen vágyad támadna, hogy valakit feldönts, és azt ott rögtön meg is tennéd?

És csak utána derülne ki, hogy megitatott veled valamit?

...

Ja: és ez másnapra elmúlik.

A kötés meg tartós, nem lehet szabadulni tőle.

2019. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem akarom offolni a témát, de kikívánkozik belőlem: nagyon sokszor lehet olvasni itt, hogy a szerelmi kötés nem létezik, csak lenyúlnak jó sok pénzzel stb. A fentebb válaszolók kommentjeit olvasva azonban úgy tűnik, mégis létezhet és működhet. Ha meg nem működik, akkor nem is tudsz vele ártani. Akkor most mi van? Létezik és működik, vagy sem?
2019. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%
7es, nagyon is létezik, ahogy az összes fekete mágis is. Akik nem hisznek benne azok még nem találtak olyan személyt aki alkalmas az elkészítésére, nagy szerencséjükre.
2019. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Letezik, van, de arra írányul, hogy valakit akarata ellenére erzelmileg az adott ( kérő) személyhez kössenek. Ezzel nagyrészt boldogtalanságra ítélik , mert lehet a gyakorlatban nem fog működni a “ nagy szerelem” s akkor már késő.( az is rácseszik, aki kéri, mert ha nem tudnak együtt “rezegni” , attól még a kötés ottvan s tartja a kapcsolatfélét is) Nagyonnehéz a kötést visszacsinálni, majdhogynem lehetetlen.

Akiknek találkozniuk kell, úgyis találkoznak. És együttmaradnak, ha úgy rendezi az élet, vagy különválnak, mert ez a karmájuk.

2019. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
9-es azt írod, arra való, hogy valakit érzelmileg a kérőhöz kössenek. Ebben az " érzelmileg" szóra figyeltem fel. Tehát mégis előhoz valamilyen érzelmet a kötött félből? S valószínűleg nem utálatot, mert akkor tán csak nem maradna a kötővel! Leléphetne, hiszen fizikai értelemben nincs megkötözve. Nem tudom, érted-e mire gondolok?
2019. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!