Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért kellett ennyire eltorzít...

Miért kellett ennyire eltorzítani a sátánizmust?

Figyelt kérdés
Nézem mostanában milyen menő ez a spirituális sátánizmus, mint új teista sátánista irányzat. Tualjdonképpen nem is nevezném sátánizmusnak. Őszintén szólva az egész nem több, mint szimpla torzítás. Enkit a Sátánnal azonosítani és a pogány istenekkel, kicsit túlzás és semmi igazságtartalma, sem pediglen alapja nincs. Az egész csak össze lett lopkodva innen-onnan pogány vallásokból és össze lett keverve a sátánizmussal. Hát a démonok rohadtul nem úgy néznek ki, mint a nordikus istenek. Szerintük az egyház csinált szörnyet a démonokból. Lehet van némi igazságtartalma, de akkor sem emberszerűek a démonok. Lényegében ugyanazt csinálták, mint a keresztények. Pogány vallásokból lopkodtak elemeket. Szégyen s gyalázat és nem nevezném ezt sátánizmusnak. Bizonyítékuk sincs, ami amit fel tudnának mutatni, hogy ez meg ez valóban így van. Attól, hogy valami le van írva egy oldalon, még nem biztos, hogy úgy van.

2019. szept. 9. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Másrészt agresszívak, mindenkit lenéznek: tehát mindenki mocskos kommnuista, zsidó, űrlény aki nem tud varázsolni, mint a felsőbbrendű fajuk. De már megkérdőjelezni sem szabad őket, mert akkor rohadt tanulatlan bigott keresztény kém vagy. Pedofil pap, aki pszichikusan támadni akarod. 3 dologról szól az oldal, az összelopott tartalom, a fenti baromságok, a harmadikat meg szerintem már ők sem értik.
2019. szept. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

olvastad is enki és ea történetét, vagy csak abból amit olvastál abból ítélkeztél.

és tényleg érdekes összehasonlítani a keresztény történettel. én nem ismertem és most sem érdekel a spirituális sátánizmus, szimplán érdekeltek a teremtés történetek én úgy találtam rá évekkel ezelőtt, ma meg már sátátizmus miben élünk?

2019. szept. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindent elolvastam és ki is elemeztem
2019. szept. 9. 10:26
 4/11 anonim ***** válasza:
hmm, és komolyan ez a történet az egész alapja?
2019. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
El kell olvadni a spirits of eridut.
2019. szept. 9. 17:49
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

rájöttél!

jutalmad +1000xp és egy Sátánmágiától óvó +4-es gyűrű.


Ha a jutalmadat fel akarod markolni akkor lapozz a 125. oldalra.

Ha úgy döntesz, hogy kockáztatsz egy dupla vagy semmiért akkor lapozz a 63. oldalra.

Ha dühös posztadoleszcens depikuckókkal akarsz beszélgetni maradj még!

2019. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hatalomvágy, befolyásérzet, ego...

Ez csak pár dolog ami a torzítás mögött áll. Semmi magasztos politikai érdek, semmi világmegváltás, a terjesztők puszta sötétségbezuhanása eredményezte azt ahol most tart a S.Sátánizmus.

Nem tagadom hogy a spirituális utam elején ezek a források adták meg a lökést, amiből aztán bogdácsolni tudtam, de hamar rájöttem hogy ha ténylegesen meg akarok tanulni járni akkor nem a Spirits Of Eridu/Joy of Satan vagy akármelyik másik ilyen oldal lesz az alapom hozzá.


Hogy őszinték legyünk, akárki aki spirituálisan felébredt már az tudja hogy az sok gyűlölet és negativítás amit képvisel egyszerűen kerülendő.


A meditációk használatát továbbra is tudom javasolni, illetve a mai napig pártját tudom fogni azoknak a Sátánistáknak akik a nácizmus nélkül követik a vallásukat, annak ellenére hogy én már nem vagyok egy közülük.


Sajnálom is hogy így lett meg nem is, legalább inspirálnak arra hogy folytassam blogom készítését/utána fenntartását; mert ahogy látom a sok torzítást eszembe juttatja hogy mennyi tisztaságot kell még adnom az embereknek.


Ahelyett hogy te is gyűlölködnél felettük csak engedd el, legyen a követőjük az aki az akar lenni, úgysem tudnak ártani a légynek sem. Legtöbbjük vagy nem csinál semmilyen gyakorlatot, vagy kirohadt a lelkük a fekete mágiától, vagy ha mégis rendelkezik tényleges tudással, nem fogja rosszra használni.


Menőnek mondjuk nem nevezném, már gyakori kérdéseken sem túl gyakran látni őket.

2019. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Valóban egyre ritkább GYIK-on és sokat veszített a népszerűségéből. A LaVey sátánizmust nem tudta és nem is fogja tudni lekörözni. Azt sokkal tisztábbban tartom. A másik a klasszikus sátánizmus. A torzítás, miszerint a démonok úgy néznek ki, mint a nordikus istenek téves, mivel a démonoknak nincs fizikai testük és nem földönkívüliek, ahogy a JoS ezt leírja. Ez egy oltári nagy baromság, torzítás. A Sátán sem néz ki úgy, mint egy angyal , megint csak torzítás, mivel a biblia is téves és angyalt formáltak belőle. Egyáltalán nem néz ki úgy mint egy ember és nem az egyház torzította el, csinált belőle ördögöt. Az ördögök sokkal régebbi mítikus lények, mint az angyali, bibliai sátán. A JoS szanszkrit, ősi eredetű sátánja megint csak téves, aki génmanipulációval teremtette meg az emberiséget. Torzítás, hazugság.
2019. szept. 10. 00:13
 9/11 Lux morulus ***** válasza:
Kielemezted.:) És fogalmad sincs, a Démon kifejezés, figalmi, tartalmi fejlődéséről. Gratulálok. No.1 idióta díj, tulajsonosa letél. Kár a gőzért, nem válaszolok.
2019. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Előbb tanulj meg írni helyesen. A demon a daemon szóbol eredő istent jelent.
2019. szept. 10. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!