Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léteznek ilyen dolgok? Tudok...

Léteznek ilyen dolgok? Tudok varázsolni?

Figyelt kérdés

a napokban már többször is elgondolkodtatott a tény hogy egy részem azt súgja, van bennem valami mágikus.

Nem, nem tudok tárgyakat elmozdítani, és nem ,nem tudok hokusz pokuszokat sem. Viszont egyet tudok hogy valami nincs rendben velem. Nem hiszek boszorkányokban, de tudok hogy vannak emberek akik ilyen adottságokkal születnek. Nekünk a családból minden 2.iknak születendő lány ilyen volt. Vagy is a mamám, az anyám, és még sokan mások. A lényeg hogy én is második lány vagyok a családban. Első tény. Második tény. Nagyon fura dolgokat tudok meg előre. Nem álmodom meg, csak napközben mintha elaludnék villanak be kisebb képek. Anyám azt mondja azért mert nem alszok eleget. De nem ez rémít meg, az rémít meg hogy ezek a képrészletek amik be villanak egy idő után vagy megtörténnek, és akkor csak szimplán deja vu -m van. Vagy csak kötni lehet a dolgokhoz-fejleményekhez. Pl: volt egy fiu, aki nagyon nagyon megtetszett és hát mind minfenki más engem is az érdekelt vajon én tetszem- e neki. Egésznap egy különös dallam járt a fejembe amit sokszor hangosan is dudolásztam, amire a barátnőm felfigyelt, vagy is fel ismerte a dalt. A dal:Winona Oak - He Don't Love Me

A dal egy viszonzatlan szerelemről szól. vagyis ez egy válasz a kérdésemre. Hozzátenném hogy a dalt ezelőtt életembe nem halottam, még az előadóról sem halottam. Ezen kivül nagyon sok dologra kaptam már választ, de azt nagyon sok idő lenne leirni. Szoval jah a kérdésem hogy vajon valami mágikus képességem van vagy mi?



2019. szept. 9. 19:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%

Nem létezik ilyen.

Csak bebeszéled magadnak az egészet. Aki meg azt állítja magáról hogy ilyet tud az egyszerű szélhámos, szemfényvesztő.

2019. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2019. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
87%
Nekem a dédnagymamám, akit sajnos egyszer sem láthattam többször előre megálmodott haláleseteket, leginkább rokonokkal, ismerősökkel kapcsolatban, ez még az 1950-es években volt.
2019. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Ejj ejj, egyre súlyosabb az elmebaj
2019. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1.válaszoló.

Nem nevezném annak. Mivel erről senkinek sem beszéltem. Ha pedig be beszélném magamnak, akkor valószínűleg skizo lennék ami nem vagyok ( papírom van róla)

2019. szept. 9. 20:19
 6/20 anonim válasza:
90%
Valaki hisz benne,valaki nem. És például elhiszem. Hiszem az ilyen dolgokban. Érdekesek:). nem is tudom,üti az ezot.
2019. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Minden ember azt hiszi magáról, hogy különlegesebb, másabb, több mint az összes többi ember. Pedig nem.
2019. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%

Hány éves vagy merre élsz?


Ez az indiai mesterek tanítása.

Minden app, randi app!

2019. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%

Szia,

Ha vallásos vagy, akkor igen ritka, de lehet, hogy valakinek látnoki képességeket add Isten. Nem azért, hogy saját hasznára váljon, hanem, hogy másoknak tudjon, szólni vagy megóvni a bajtól. Mint a 3-as válaszolónál.

(Üdv, egy katolikus).

Szép napot.

2019. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

"Ha vallásos vagy, akkor igen ritka, de lehet, hogy valakinek látnoki képességeket add Isten."


Második törvénykönyv 18-10


""Ne akadjon közted senki, aki fiát vagy lányát arra készteti, hogy tûzön menjen át; aki jövendõmondásra, varázslásra, csillagjóslásra vagy boszorkányságra adja magát;"


Mikeás próféta könyve 5-11)

"Kiirtom varázsszereidet a kezedből, nem lesznek többé jelmagyarázóid."


Malakiás próféta könyve 3-5


"Mert ítéletre indulok hozzátok, és gyors tanú leszek a szemfényvesztők ellen, a paráznák és hamisan esküvők ellen, és azok ellen, a kik megrövidítik a munkásnak bérét, az özvegyet és árvát, és a kik nyomorgatják az idegent, és nem félnek engem, azt mondja a Seregeknek Ura."


Érdekes hogy katolikusnak vallod magad, de még a saját vallásodat sem ismered igazán. Varázslás, jóslás, álomfejtés, látomásfejtés stb... ezek mind eretnek nem kívánatos dolgok a biblia szerint. Olvasgasd kicsit többet ha már hívő vagy. :D


Üdv, egy ateista

2019. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!