Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi ez a nagy sátánista harc...

Mi ez a nagy sátánista harc GYIK-on?

Figyelt kérdés
Miért van ennyi kérdés a spirituális sátánizmussal kapcs? Én benne vagyok a témában és egyszerűen nem veszem komolyan a JoSt-t, nevetségesnek tartom a spirituális sátánizmust, de miért kell ilyen sokszor feltenni kérdésnek?

2019. szept. 10. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
Semmire nincs bizonyíték. Attól, hogy valami le van írva valahova, még nem biztos, hogy igaz. JoS egy hatalmas ferdítés. És mi van a többi istennel? ANU, TUS, HIEM stb. Honnan tudod, hogy nem meditálok? Mik ezek az abszolút kijelentések? Akkora homályban élsz ezzel, hogy azt hiszer emberien néznek ki. Mindent elhiszel, ami le van írva. Te is bele estél a new wave csapdájába. Én vég8g tanulmányoztam a komplett JoS-t. Szégyen, hogy sokan beveszik azt a sok baromságot. Semmire nincs bizonyíték. Attól, hogy le van írva xy oldalra még nem lesz igaz. Te olyan oldalra hivatkozol, amin a sátánisták fetrengve nevetnek. Ne keverjük már ennyire egybe a pogány mitológiákat össze és a sátánizmust. Semmit nem tudsz bizonyítani.
2019. szept. 11. 07:35
 12/61 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a beszűkült szektás mentalitás. Te csak követsz valamit, ami fiatalok körében divat. Még ha az ellenérvek kiszúrnák a szemetek, akkor is ugyanazt mondanátok. De hogs harcolt volna isten ellen, ha ők maguk is istenek? Milyen isten ellen? Keresztény isten? Szintén kitalált cucc. Muszlim isten Allah ugyanaz, kicsit más köntösben. Mond valamit a Kígyó Rendje? Nem. Tuti nem. Te csak a JoS-nál vagy leragadva, ami egy irdatlan hülyeség. Egy halom istent meg sem említ, akik fontosak. Jah mert rossz színben tüntetné fel a halálisten. Itt mindent fényesre kell nyalni. Gondolom a Seetianokról sem tudsz semmit. Attól, hogy elolvasol valanit, utána nézel forrásoknak, még nem lesz igaz. A te saját igazad, számodra szimpatikus verziót követed. Persze szerinted igaz, hisz írja a JoS. Ez ugyanaz, mint a keresztény ferdítések. Jaj ez mind igaz, hisz le van írva a bibliában. Ők is a szőnyeg alá söprik a negatívumokat. Kb olyan a ti sátánizmusotok, mint egy fantasy szerepjáték.
2019. szept. 11. 07:51
 13/61 A kérdező kommentje:
Ja és a JoS után sem ártana kutatni, hisz nagyon durva dolgok derültek ki az alapítókról, főpapokról.
2019. szept. 11. 07:59
 14/61 anonim ***** válasza:
23%

Tudom mi az a Kígyórend, tudok a SEETAN-iakról.


Látszik, hogy te egy buta ember vagy.

Pörögj csak ezen a témán nulla tudással.

Nem vitatkozok egy ilyen ostobával.

Ostobákkal nem lehet normálisan kommunikálni.

Nem lehet veled vitatkozni,mert semmi tudásod sincsen.


Művészerttörténelmi szakkörökben megvan a Szankrit eredeti iratai-másolatai. Lehet, hogy nem tudok átiratkozni már 28 évesen,de vannak barátaim akik segítenek. De gondolom hiába írom le, mert eddig is hiába írtam le a dolgokat.

Szankrit iratokban le van írva a meditációk és a magyarázata az egyiptomi és más istenek közötti kapcsolatáról.

De ostoba embernek hiába írom. Az előzőeket is hiába írtam.

Nem értem mit vitatkozol a Sátánizmus ellen.

Inkább a zsidó, keresztény, muszlim ellen kellene. De mint írtam buta ember nem fog.


Ha valóban leállítanás magadat és legalább 1 évig nem háborognál, hanem meditálnál- akkor valóban láthatnád a Sátánizmus szépségeit és talán Sátánt is.

De hiába írtam h láttam.

Aki lusta és gyáva semmit nem ér el.


de az, hogy nulla tudással akarsz cáfolni és még vitatkozni...Lejáratod magad. Ha neked ez jólesik csináld.

2019. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
23%

jos után???


voltak itt akik ezerrel lejáratták meg mindent írtak ide. adtak be linkeket- de a linkeket naná hogy nem lehetett megnyitni.

kamu az egész. de ha neked ez jóleseik...

akkor hidd el az összes kamu dolgokat.

azthiszed nem jártam már utánna???


a keresztény papok után is lehet sokmindent kutatgatni. ja a sok pedofiliát meg lehet nekik bocsájtani. pedig azok igazak és konkrétan bizonyíthatóak.


bár van egy új pápajelölt. elfelejtettem a nevét,de legalább látszik hogy tud dolgokat az egyházban és próbál ellene tenni-sajnos az is látszik h le akarják vezetni a tisztességéről.


de ha neked ez jó...

2019. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
A tudatlanság és a szektásodás inkább rád jellemző. Annyira látszik, hogy megtévesztett birka módjára hiszel a hazugságokban, mint a keresztények. Ez minden vallás hátránya. MINDEN VALLÁS! Te meg nem tudsz azonosulni a sötétség szellemeivel és ehelyett inkább az angyalosított, fényes verzióban hiszel, szőnyeg alá söpörve az árny oldalát a dolognak. Olvastad már a fekete föld könyvét? A sötétség pallosai? Ismered XAZUBA istent? Miféle tudásról beszélsz, ha ezekkel sem vagy tisztában. Te nem tudsz azonosulni a sötétséggel, hisz elköveted ugyanazt a hibát, mint nagyon sok hívő, hogy csak a jó részeket emelitel ki. Nekem évtizedes kutatómunkáim vannak ezzel kapcs és nem az internetről. De te szinte csak a neten, a gép előtt tájékozódsz. Azt hiszed tudás birtokában vagy, pedig olyan hülye vagy, mint hat másik. Akkor higgyél csak az angyal kinézetű áldémonjaidban, másra úgy sem futtya ezzel az alacsony tudással és korlátolt, szektás gondolkodással.
2019. szept. 11. 08:53
 17/61 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki a saját kis szektáját népszeűsíti, védi. Ez teljesen természetes
2019. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt akarom mondani, hogy nincs egyetemes igazság, csak egyéni vélemények vannak, eltérések, de egyik sem univerzális igazság.
2019. szept. 11. 14:57
 19/61 A kérdező kommentje:
A grimoriektől is fosnak, mert sötétebb mágiát tartalmaz. Amit nem szeretnek arra azt mondják, hogy zsidók készítették. A grimoirekat elmondanám, hogy nem zsidók írták gyökerek, hanem sötét mágusok. Semmi köze a zsidókhoz. A zsidók is és az egyház is írtóznak a grimoirektől. De nektek az túl gonosz a fényes, ✌️angyali✌️ lelketeknek.
2019. szept. 11. 15:23
 20/61 A kérdező kommentje:
A grimoirek olyan sötét istenek neveit is tartalmazza, amikről említést sem tesznek sehol. De az ne zavarjon, hogy sok pecséten ott vannak az Ördögi szimbólumok.
2019. szept. 11. 15:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!