Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan vehetném fel a kapcsola...

Hogyan vehetném fel a kapcsolatot a halott kutyámmal, ha már leszületett?

Figyelt kérdés

Volt vele egy álmom és telepatikusan kommunikálhattunk. 6 hetet közölt a leszületésére, és amikor kérdeztem, hogy hogyan fogom felismerni, akkor egy foltot mutatott magán.


Épp most jutott eszembe. Azt álmodtam, hogy visszatért közénk, én hoztam vissza, de senki sem fogadta el. Aztán amikor megtudták, hogy ki ő, fokozatosan megbékültek, anyámat kivéve.


Nem nagyon hiszek ebben, de ha csak egy kicsi esély is van, megragadnám, mert az eseményeket képtelen vagyok feldolgozni. A 6 hét már letelt 2 hete, egy kutya 2 hónapig vemhes, 8 hetesen lehet egy kölyköt elhozni, szóval van még időm.


2019. szept. 20. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy. Most miért jobb, ha azt hazudom, hogy 3 csipős paprika után a szomszéd vizsla gyerekébe szállt a lelke?
2019. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézegess fényképes kutyás hirdetéseket, csomó állatmenhely is tesz fel fényképeket a kutyáiról, pl. Noé állatotthon. Bárhol lehet. Kérd Istent, hogy irányítsa hozzád, többet nem tehetsz.
2019. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd hogy az élet az utadbdorja, ha akarja. Te pedig ezt manifesztáld.
2019. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
És hogyan szeretnél vele kommunikálni kutya nyelven vagy delfinül esetleg sirályul?
2019. szept. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!