Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Letező dolog a mágia?

Letező dolog a mágia?

Figyelt kérdés

Letezik a szerelmi kotes? a jovobe latas?

mas ember akaratanak a befolyasolasa?

ezek mindig is erdekeltek mert valaki azt allitja igen de valaki egyaltalan nem hisz benne. Sok a csalo is de van akirol csak jot hallani pl Lenart Evirol.

van valakinek tapasztalata ebben a temaban? bizonyiteka,hogy o igenis at elt ilyet es stb..?

koszonom



2019. szept. 20. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Nem létező. Nincs tapasztalom és másnak sincs, csak aki így akar figyelmet vagy egy kis jövedelmet.

Meg persze ott vannak az emberek, akiknek mankóként szolgál. (nem mernek a jövőbe belegondolni, vagy elfogadni a jelent).

2019. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lucifer666

A tul vilagi dolgokba sem hiszel?

2019. szept. 21. 00:06
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Ebben a kategóriában minden létezik! 🙂


(Valóságban viszont nem, de ez titok!)

2019. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Egyiktől sem zárkózom el. (egyébként mindig szerettem volna különleges képességet és hatalmat, mindig vonzottak a misztikus dolgok is vagy a szellemek -> hangsúlyzom nem az ezotéria; sőt hívőnek lettem nevelve).

Egyszerűen a valóság csak az, hogy bizonyítékot szeretnék, de inkább csak az ellenkezőjét látom.

Az én életemben és az én valóságomban nem létezik semmi ami a természet fölött lenne. Nem hiszek abban, hogy mások irányítják az életemet vagy hatalmuk van fölöttem, a jó indulathoz meg nem kell mágia. Az erkölcsi törvényeimnek pedig ha van Isten, neki is meg kell felelni.

2019. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem van termeszet feletti storym meg reg multbol de engem maga a mágia erdekelne mert annyi embert latok itt ebben a témaban kerdeseket feltenni es csak en is szivesen latnek egy pozitiv bizonyitekot,hogy ez egy valodi dolog.
2019. szept. 21. 00:35
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2019. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utana neztem es a magia elvileg a pszihologiahoz tartozik. Nem varazslasra kell gondolni hanem inkabb arra,hogy valakina tudataval hozza ferhet a tudat allatijahoz es ezaltal szamara kedvezobb iranyba tudja terelni a dolgokat. Nem szol masrol mint hogy eros hit es a tudat alatti kapcsolatarol. ha jol ertelmeztem. tehat ergo valos dolog csak nem ugy kell elkepzelni mint sokan gondoljak.
2019. szept. 21. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

A mágia létező dolog, csak a filmek és az irodalom révén, eléggé ki lett színezve és másképp lett tálalva, ami persze nem baj, így eladhatóbb.

Természetesen ez egy kicsit bonyolultabb és jóval összetettebb témakör, mint ahogy, azt sokan gondolják.


Igen, létezik szerelmi kötés. Igen, lehet látni a jövőt. Igen, lehet befolyásolni más személyt.

De minderre van tudományos magyarázat és egy kicsivel magasabb vagy másabb szintű is.

Az, aki elzárkózik, az zárkózzon, szíve joga. De, csak azért, mert az ő valóságában, nem létezik valami, attól az még létezhet. A kismillió tapasztalat és más elbeszélések alapján, arra lehet következtetni, hogy létezik és valós, de nem mindenki számára adatik meg.

Bizonyíték, nos, hogy szerezzen valaki bizonyítékot olyan dologgal kapcsolatban, ami számára az, az ő valóságában nem létezik? A válasz egyszerű, sehogy.

Egyéni szinten kell megtapasztalni. Ha valaki számára, így bizonyítást nyer valami, akkor az számára létező lesz, az ő valóságának a részét fogja képezni.


Azért elég érdekes az a tény, hogy pont Lucifer-666 int valakit normális válaszra, amikor is ő trollkodta szét a kérdések java részét éveken keresztül. Miből lesz a cserebogár...

2019. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Majd én tartok magamnak tükröt, köszönöm.

Bár ezt te is megtehetnéd és belenézhetnél, nehogy véletlen elszürküljön a téged körülvevő energiamező.

2019. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!