Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tegyuk tisztaba vegre. Letezik...

Tegyuk tisztaba vegre. Letezik szerelmi kotes vagy sem?

Figyelt kérdés

nagyon sok kerdest lattam e temaban, meg a fekete eskuvo, esetleg Lenart Evi. De ertelmes valaszokbol szimte alig.

Irjatok le legyszives indokkal a velemenyeteket vagy ha esetleg van akkor siker storyt.

pl nem nincs mert... vagy igen letezo dolog mert...

koszonom



2019. szept. 22. 02:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2019. szept. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csak hogy kicsit segítsek itt egész sok válasz érkezett, mielőtt megkapod te is hogy reklám célból tetted fel a kérdésed :D
2019. szept. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
olvastam es pont ezert is tettem fel a kerdest mert az a kerdes alatt is mindenki beszel ossze vissza de 1 ember nem tudott 1 ertelmes valaszt adni,hogy igen... en mar at eltem vagy tobb hrlyen probalkoztam es semmi. SZERINTEM NEM LETEZIK
2019. szept. 22. 03:29
 4/19 Fish1 ***** válasza:
Szerintem nem fogsz konkrét választ kapni, mert mint minden dologban, ebben is van, aki azt mondja, hogy létezik, van, aki azt, hogy nem. Egyik ember hisz benne, a másik nem. Egyik ezt tapasztalja, a másik amazt. Szerintem ez mindenkinek a saját hitén alapszik, azt egyedül te tudod eldönteni, hogy melyik csoportba tartozol.
2019. szept. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

Csalók léteznek, Kérdező, akik ilyen jellegű hókuszpókusszal komoly profitra tesznek szert. Az emberi hiszékenység vámszedői.


Erre mondják, hogy amíg veréb van, addig lesz lószar is.

2019. szept. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Igen én már átéltem, vagyis kötöttem meg egy férfit, de ahogy láttam milyen rosszat tettem ezzel vele, feloldottam. Nem éri meg hogy a saját egóm és vágyaim miatt tönkretegyek egy másik embert. Ráadásul kötést egyszerű csinálni nem kell hozzá nagy hókuszpókusz, meg több százezret kifizetni jósoknak.
2019. szept. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
# 6 A válaszoddal kiengedted a szellemet a palackból. Kíváncsi leszek, mikor kérdez rá valaki majd a módszerre, amiről nem írtál:)
2019. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Létezik, de a sok buta ember, csak egy dolgot lát, igen vagy nem.

Ez ennél jóval mélyebb és jóval komolyabb témakör, nem csak alapjában véve, de maga a mágia is egy elég komoly témakör.

Maga a szerelmi kötés, megvalósulhat, vagy nem.

Ha megvalósul, akkor a megkötött személy, egy belső köteléket érez, egy vágyat, egy vonzalmat, egy húzó erőt, a megkötő személye iránt.

Ha nem valósul meg, akkor taszítást.


Ez az egész nagyjából erről szól.

Ha valakinek nem sikerült, akkor az ellenkezője valósult meg.

Ha valakinek sikerült, akkor konkrétan egy rabszolgát teremtett.


Természetesen, különböző kötésekről beszélünk.

Mindennek van ára, ahogy ennek is!!! Csak ezt az emberek nem reklámozzák, sőt nagyban tesznek rá, mivel azzal lehetnek, akivel akarnak. Még ha az a valaki, egy üres porhüvellyé vált csupán. Az emberek, kicsinyesek, gyarlók, önzők és sajnos, vissza élnek olyan erőkkel, amiket inkább tisztelni kellene.

Az a tény, hogy valaki pénzért köt meg embereket, más lapra tartozik. Eleve, napi szinten veri át az ember, a másikat, a haszonért, az anyagi javakért. Az bezzeg senkit sem zavar! De ha valaki, pénzért végez dolgokat, amelyek a mágiával függnek össze, még ha képes is rá, akkor az már kuruzslás. Nos, az a baj, hogy olyanok próbálnak hasznot húzni ebből, akik nem értenek hozzá. Ez van. Az átverés és a haszon hajszolása, sajnos alapvető emberi tulajdonság lett. Van, aki ért hozzá, kér érte pénzt. Van aki viszont, ért a kötéshez, mégsem hajtja végre. Ennek jó oka van! Mint említettem, ára van, nem anyagi vonzata, teljesen más árat kell fizetni. A mágia nem holmi játék! Az élet egyszerű, ha valaki, nem tetszik valakinek, el kell tudni fogadni! Majd lesz valaki, aki kedveli a másikat, vagy nem. Ez van, az élet ilyen! Sokan képtelenek ezt elfogadni és olyanba nyúlnak, amibe nem kéne.


Siker story ebben nincs. Ha az a siker, hogy valakit a szabad akarata ellenére, egy személy saját magához kötötte, akkor az eléggé szomorú. Ez kb egyenlő a rabszolgasággal, csak érzelmi alapon. Ez miért jó, bárkinek is. Aki viszont, szerelmi kötéseket hajt végre, és azt állítja, ez egy jó út és a mágia erre való, na azt kéne örökre eltiltani mindentől! Mintha azt állítaná, jó dolog a rabszolgaság. Egyáltalán nem az! A legszörnyűbb dolog az egész világon. Erről szól az egész történelem, mágia nélkül. Milyen szörnyűségeket hajtottak végre az emberek, másokon. De ha ezt mágiával kötik meg, na az már mindennek a teteje. A mágia, nem erre való! Másrészt pedig, nem kell mindenkinek foglalkoznia vele!

2019. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Létezik.

Szándékaik szerint a pár az esküvőn egy életre magához köti a másikat és magát hozzá.

2019. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelműen működik - saját tapasztalat (attól pedig, hogy megkérdőjelezik, a tény tény marad)
2019. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!