Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha mediumok leteznek vagy...

Ha mediumok leteznek vagy emberek akik a gondolataikkal megnozditanak targyakat akkor miert nehez elhinni, hogy a magia is valos es hatasos dolog?

Figyelt kérdés

2019. szept. 23. 02:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Azt hogy vannak emberek akik tárgyakat mozgatnak a gondolataikkal azt honnan vetted?
2019. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A telekinézis vagy pszichokinézis anyagrészecskék, illetve testek mozgatását jelenti fizikai érintkezés és az ismert fizikai hatások alkalmazása nélkül. Közkeletű értelmezése a „dolgok mozgatása az elmével”-nek felel meg. Lehet nem pontosan fogalmaztam a kerdesbe de gondoltam ertheto mire utalok:)
2019. szept. 23. 12:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Tárgyakat mozgatni nagyon nehéz koncentrálást igényel. Igazán nehéz agymunka. Vannak akik ezt kézzel is meg tudják tenni. Azonban az hogy elmondanak néhány szót 8mágia) az teljesen lehetetlen !
2019. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem arrol van szo,hogy elmondanak nehany szot hanem elvileg ott is az elme erejevel befolyasoljak elvileg, fizikai behatas nelkul az esemenyeket.Tehat ebbol ki indulva lehet valosagos,nagy hit es koncentraciot igenyel HA JOL OLVASTAM UTANA
2019. szept. 23. 16:18
 5/14 anonim ***** válasza:

#2


Azt kérdeztem hogy honnan vetted hogy ilyen létezik?

2019. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Olvassd mar vissza amit irtam es irjal normalis hangnembe legyszives vagy sehogy mert eddig erdemlegeset amugy sem szoltal hozza a temahoz.
2019. szept. 23. 20:00
 7/14 A kérdező kommentje:
Amugy meg kerdesedre valaszolva lattam mar sajat szememmel is es youtubeon biztos talalsz videot errol :))
2019. szept. 23. 20:03
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

"youtubeon biztos talalsz videot errol"

Ja, az más. Ott már Jézus is van.

2019. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ugye lathatoan keptelen vagy fel talalni magad es a temahoz is ertelmesen hozza szolni akkor miert nem engeded el ezt a dolgot illetve miert az ilyen rovatokba olvasol? komolyan duhito a negativ emberek, energia vampir stilusa es még el varja ,hogy bizonygassak neki mintha valaki fontos szemely lenne 😅🤣
2019. szept. 25. 03:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért megkérdeznélek: ha a jutyúkon látsz valamit, azt elhiszed?
2019. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!