Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a különbség a szerelmi...

Mi a különbség a szerelmi kötések különböző fajtái között (gyertyával, vudubabával, fekete esküvő)? Vagy mire szolgál ez hogy ennyi típusa van?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdésem akik hisznek benne vagy van tapasztalatuk ezen a téren.

Sok helyen olvastam már a fent említett kötésekről de mi a különbség? Valamelyik kevésbé hatásos?



2019. okt. 1. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Érthetően válaszoljak a kérdésedre, ez pont olyan mint elkészíteni egy halat. Sütheted, ránthatod, főzheted, vagy shusit készíthetsz belőle. Eheted nyersen, konzerválhatod, vagy csak visszadobhatod, ha sikerült kifognod.

Maga az elvégzett kötések, módja, felhasznált energia és persze sok ezer más, apró folyamatokban különböznek. A lényeg ugyan az marad, szeretnének valamit elérni, a másik akarata ellenére.

Pont, mint a halnál. A hal se akarja, hogy kifogd, de mégis megteszed. Az akarata ellenére cselekedtél s rajtad áll, mihez kezdesz vele.


Ha nagyon bőven szeretnél erről egy teljes átfogó választ, ahhoz nem elég az itt felkínált karakterszám. Itt nem csupán nagyjából kell leírni a dolgok menetét, hanem átfogóan és mélyrehatóan. Amit amúgy se tudnál megérteni, mert nem vagy benne jártas.

2019. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És minden esetben működnek ezek a kötések?
2019. okt. 3. 00:39
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Én eddig nem olvastam sikertelen kötésről, csak azt, hogy egy idő után elkezdenek rosszra fordulni a dolgok.
2019. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha kell segítség , én tudok segíteni
2019. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írtam!
2019. okt. 9. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elottem szolo nagyon jol roviden megfogalmazta!! Az en hazassagom is szerelmikotes, tobb fele magiat hasznalok / hasznaltam ra.
2019. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!