Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valaki olyan szellemet...

Ha valaki olyan szellemet idéz, ami már leszületett, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 21:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
61%
Semmi.
2019. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Tudatalatti kivetülés/szellemi forma kivetülés/szellem mint felsőbb tudat megjelenés, stb.
2019. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem semmi.
2019. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jonarie02 válasza:
Csak az itt rekedt lelkeket lehet "megidézni"
2019. okt. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

A szellem nem a lélek! A szellem nem tud leszületni, a lélek igen. De ezt is testet öltésnek hívják.

A szellem ha nem kel át és itt marad és emberi, akkor kísértették válik.

Mivel mindenkinek van egy tudati lenyomata a térben és még sok ezer másik megnyilvánulási formája, így kb meg tudod azokat is idézni.

2019. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha jó a kaja nálad, az enyémet megidézheted.
2019. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább megtestesülésnek hívnám. Nem leszületésnek. Ilyen idézgetős szászok meg nettó baromságokat. Mivel a szellemi szférában keresztül mind kapcsolatban vagyunk. Egyszerűen megszólítod az adott lelket azt ha akar ott lesz elötted. Aztán azt te vagy képes vagy látni v nem
2019. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyankor az "önvaló" hagyja el a testet. A lélek több részből áll!
2019. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A lélek semmiféle több részből nem áll. Ez is csak gyorstalpaló spiritisztáktól árad
2019. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig így van és nem gyorstalpalóról az infó.

Több része van a léleknek. Van olyan része is ami nem születik sosem le és mindenki folyamatos kapcsolatban van vele. (a saját Felsőbb Énjével).

Vannak más lélekrészeink is, kinek mennyi, általában 3-4 szokott lenni. Ezek ugyanolyan emberi lelkek mint én vagy te.

Az én Felsőbb Énemnek 4 lélekrésze születik le ebbe a világba, ebből velem együtt 3-an leszülettünk, a 4dik lélekrész pedig nemsokára leszületik.

Ha teljesítem a számomra eltervezett életutat már nem kell többé leszületnem. Ha nem sikerül ismételnem kell ezt az életutat egy másik családnál, ugyanezen feltételekkel. Mindezt független attól hogy a többi lélekrésznek sikerül-e teljesíteni az életútját.

Az Önvalóm ugyan úgy néz ki mint én, csak a test előtt helyezkedik el kissé, kB 20cm-re. Ha megbetegszek mindig először az Önvalóm betegszik meg, és egy bizonyos idő után íródik át a fizikai testre. Ha nem baleset következtében vagyunk betegek, vagy szövődmény áll a háttérben akkor lelki eredetű a betegségük oka. (ezt részben a Biologika megismerésével megérthetjük, bár nem minden ponton helytálló az általuk leírt folyamatok mikéntjei)

Önvalónk alvás közben is elhagyja a testet, kb 50 cm-re tartózkodik a testtől.

Ha pedig gyógyítani visznek a felsőbb dimenziók lényei (angyalok, arkangyalok), akkor ők kiveszik az Önvalódat és elvisznek arra alkalmas felsőbb dimenziókba a gyógyítás elvégzésére.

2019. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!