Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kotest vegeztem...

Szerelmi kotest vegeztem erdekel az eredmenye?

Figyelt kérdés

Rengetegen irjak es erdeklodnek ez a tema irant de sehol semmi konkret... na hat most leptem es meglatjuk mi lesz! nagyon sok emberrel beszeltem a temarol es rengeteg szkeptikusba vagy hivobe botlottam sot siker storyba is de az ember akkor tudja meg azbigazat ha azt a sajat bőrén tapasztalja meg.

Tehat... meg fogadtam,hogy 5 egymastol teljesen kulon allo "magust" fogok felkeresni 4 re en talaltam ra es 1 et pedig ajanlottak akinel mar sikerult a kotes.

Neveket nem kozolnék még most... Annyi legyen eleg,hogy elkezdtuk 2 emberrel egyenlore a kozos munkat energia mozgatassal dolgoznak leginkabb szuletesi nev es datum kellett hozza emellett nekem is kell itthoni munkat vegeznem.

En felig szkeptikus felig hivo vagyok de amit teszek azt szivvel teszem! Rengetrg konyvet is olvasok a temarol de sajnos a jobbakat csak angolul talaltam igy nem ajanlanek semmit mert biztosan van aki nem beszeli a nyelvet.

Szoval folyamatosan jelzem es irom ha tortenik valami,hogy rendbe tegyuk ezt a temat vegre.



2019. okt. 16. 16:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%

A téma rendbe van téve, meg van válaszolva, nagyon sokszor, itt az oldalon és máshol is!

Ezzel csak ártasz magadnak és másnak, semmi mást nem érsz el.

A mágiával sem vagy tisztában, mert amit most tettél és tenni szeretnél, az nagyon veszélyes, de sok sikert! A kulimászból jó lesz kimászni. Sok sikert a jövőbeni életeidhez is.

2019. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
50%
Rengeteg felesleges időd és pénzed lehet otthon hókusz-pókuszolni meg varázslókhoz járni.
2019. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
66%
Remélem tudod, hogy ezzel többet ártasz magadnak meg a másiknak, mint amennyit nyersz vele.
2019. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
"En felig szkeptikus felig hivo vagyok de amit teszek azt szivvel teszem" Szóval szívvel akarsz valakit magadhoz láncolni az akarata ellenére? Nem zavar, hogy ez undorító és szánalmas dolog?
2019. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 horka11 ***** válasza:
33%

Várom a beszámolót!

Azt majd priviben írd meg, hogy ki volt a mágus akivel sikerült! Köszi!! Nekem senkivel nem sikerült !!!

Na igen itt is jön a sok elrettentő intelem!

Szenvedni fogsz, következő életben vissza üt, csak kárt okozol, szabad akaratot nem tartod tiszteletben stb... haggyuk már ezt!!

Bizonyára ti ezt tapasztaltátok!?

Javasolnám mindenki cselekedjen saját belátása szerint!!

2019. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
59%
5ös saját belátása szerint addig cselekedjen az ember, amíg azzal másnak nem árt! Ha ez a hókuszpókusz működne akkor börtönnel büntetnék és nagyon helyesen! Magyarázd már meg nekem hogyan lehet valaki egy annyira elkesedetett csúszómászó, hogy megfelel neki az ha valaki kényszerből van vele?? Hm?
2019. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok teljesen el veszve a mágia témaban es nyugodjatok meg valoszinuleg senkinek sem fog fajni... rengeteg el rettento dolgot olvastam EZEN az oldalon es olyanoktol akiknek semmi tapasztalatuk leginkabb(sosem hajtottak vegre,sosem eltek at ilyet) es igen... van most erre penzem, ugy hogy koszonom az aggodalmakat a penz tarcam iránt, jol van. Nem feltetlen letezik olyan kotes amivel orokre magadhoz lancolod kedves emberek a kotesnek is ezer es ezer fajtaja van. Nem kell rogton a legrosszabbra gondolni es kulonben is... mivan ha nemis letezik a dolog?... nem sokara ugyis kiderul...probaltam hitelesebbnek tuno emberekkel.felvenni a kapcsolatot es kerulni a hires neves tv magusainkat
2019. okt. 16. 19:55
 8/33 anonim ***** válasza:
43%

olvastál a gyakori kérdéseken a témáról?

az pont semmit sem ér, mert ostoba vélemények sokasága.

Ne megbízható.

Én se vagyok ebből kivétel.


De segáz, majd ha kopogtatnak a Megtorlók az ajtódon akkor nem leszel ilyen izgatott. Akkor bef---tt leszel.

Neked nem mondták, hogy vannak Megtorlók? bocsika.

2019. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
30%

Érdekelne az eredmény, csak te sem tudod.

"Csak ha a sakát bőrödön tapasztalod"

Az oké, de ehhez át kell látni egy komplett elmét, vagy éppen kettőt, vagy ebben a bizonyos aspektust, amit a teremtett energiák éltetnek. Amíg az elméd egy bizonyos bölcstelenség alatt van, akkor sem fogod igazán tudni az eredményt, ha kristály tisztán érzékeled az energiákat, amiket megnézel a másik elméhéből, vagy a két emberéből..., amit nem tudsz megtenni.


1#, neked tized annyi sejtelmed nincs erről, mint a kérdezőnek. Ajánlom, ne válaszolj hasonlóan nyílt célú kérdésekre, mint ez, csak azokra, ahol egyértelműen önző, és egyoldalú a kötés. Jelenleg még ezen kívül mem.terjed a te definíciódban a szerelmi kötés.

2019. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nagyon sok hozza erto emberrel beszeltem es nagyon sokkal aki csalodott... egyet megtanultam a hires neves tv magusokat kerulni kell! masreszt... en meg kezdo vagyok a magia teren nagyon de jo emberekre talaltam akik segjthetnek az utamon az meg,hogy miert szerelmi magia? Rengeteg fajtaja van ennek is es nem feltetlen az,hogy magadhoz kotsz valakit egy eletre... olyan sokan vannak akik szinte semmi tapasztalattal okoskodnak,fenyegetoznek es ertem mire akartok kiterni... felre ertes ne essek de neha az ember meg erdemel meg 1 eselyt ugy gondolom :) es rengeteg minden vezethetett odaig hogy valaki erre folyamodik. DE LEHET NEMIS LETEZIK EZ A DOLOG MAGA... szoval... meglatjuk mi lesz. Viszont 1 ertelmes kommentet meg nem olvastam soha hogy ez es az tortent. Kedves utolso Nem latok meg annyira erre a temara ra en meg kezdo vagyok itt... jelenleg meditaciot gyakorlom csak es van 2 ember akikjartassak a spiritualis temaba hosszu evek ota es veluk beszelgetek errol. Egyikuk nem ajanlotta ezt a kotes dolgot a masik meg azt mondta,hogy nem feltetlen rossz hiszen jot szeretnek a lanynak, jok a szandekaim es az hogy szivvel csinalok valamit arra ertettem(mert valaki fentebb kiemelte)hogy oda teszem magam!
2019. okt. 16. 23:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!