Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valóban lehet átkot tenni...

Valóban lehet átkot tenni valakire? Lehetséges, hogy ez kihat az ember egész életére?

Figyelt kérdés

Látnok ismerősöm már többször is, hogy egy családtagom tesz rám valamiféle átkot fekete mágus által. Számomra ez nagyon mesebelinek hangzik, de egyre több olyan dolog ér, ami igazából szerintem nem véletlen.

Az elsőszámú fő dolog: világéletemben a tanulás volt. Mindig minden jeles volt, most viszont hiába tanulok egy sima dogára is (például tegnap) 6 órát, egyszerűen elrontom. És minden tantárgynál ez megy.

Furcsa álmaim is vannak néha, bár az utóbbi időben még aludni se tudok a tanulás miatti gyomorideg végett.

Az egészségem is egyszercsak most leromlott, es egyaltalan nem értem. Ilyen bajaim sosem voltak. Most pedig az orvos szerint a hajam is kihullhat stb.

Pedig előtte soha nem volt semmi ilyen.

Es meg sok szokatlan rossz dolog jelent meg az eletemben.

Igazából azzal a csaladtagommal kozel sem apolok jo viszonyt, de nem ertenem egyaltalan miert tenne ilyet barki is.



2019. okt. 22. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%

A saját tudati állapotodon kívül másra nem vagy hatással. Amikor így gondolkodsz, és ilyen ártó szándékú érzésekkel azonosulsz, akkor ezzel saját magadnak teremtesz negatív tudatállapotot, ami által szenvedni fogsz. Sokan ezt karmának hívják, de én nem szeretem ezt a szót használni, mivel teljesen félre van értelmezve az egó által.

Önmagadon kívül tehát másra nem vagy hatással.

Minél jobban gyűlölsz másokat, az azt jelenti, annál jobban azonosulsz az egóval, ami félelmet, szorongást, depressziót eredményez. Minél jobban együttérzel másokkal, minél több szeretet van a szívedben, annál jobban feloldod magadban az egót, ami megkönnyebbülést, felszabadultságot, belső örömöt eredményez.

2019. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ketlem, hogy ez allna a hatterben. Nem igzan vagyok az a gyulolkodo tipus.
2019. okt. 22. 15:35
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Igen lehet de értelmes ember ilye nem tesz mert többszörösen üti meg a bokáját.
2019. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a valaszt!
2019. okt. 22. 18:01
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Ha elég gyengusz vagy akkor lehetséges de egy átok akkor tud csak megtapadni ha van min megtapadni. Ha úgy érzed átok van rajtad akkor gyakorolj üresség meditációt ami egy személytelen pontból való tanuskodó figyelem fenntartását teszi lehetővé. Az átok huss, elveszik.
2019. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#5

Te is 48-as tanító vagy.

2019. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat nem tanítok én senkit
2019. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8%
Tudom, hogy a saját tapasztalatod. Én is üresség meditációval világosodtam meg.
2019. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Ahogy érzed :D
2019. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Lehet átkot tenni, de ez borzalmas dolog, rendkívül kegyetlen hatással van mind a két félre. Azon is egy életre meglátszik, aki az átkot kimondja. Egyszer találkoztam egy ilyen afrikai guruval Etiópiában, mintha egy élőholt lett volna, pedig életében alig pár átkot mondott ki. A helyi lakosok szerint csak 50 év körül volt, de látszott vagy 100-nak is. Szóval megnyugodhatsz, biztos nem tettek rád.
2019. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!