Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirits of eridou? (valoszinu...

Spirits of eridou? (valoszinu nem jol irom)

Figyelt kérdés

Tudom,tudom 'a satanizmus baromsag' meg minden de gyakorlatilag ez is egy vallas tehat elmeletileg nem valoszinutlenebb mint mondjuk a kersztenyseg.Szoval bar ugy lesz aki de ne irjatok le 125-szor hogy foglalkozzak massal meg hogy nem letezok stb.


Na de a lenyeg hogy elegge megoszlanak a velemenyek hogy igazabol ennek semmi koze a valodi spiritualis satanizmushoz valaki leirna hogy mert nincs illetve mellete szolo ervek,tapasztalatok es esetleg magyar nyelvu oldalak hitelesebb informacioval mert en nem talaltam (esetleg angol nyelvu azokban annyira nem vagyok otthon


Kerlek nezzetek el a helyesirasi pontatlansagaimat


2019. okt. 25. 22:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Ugyis lesz*
2019. okt. 25. 22:22
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

A sátánizmust, ha orginal nézzük, lehetne nevzni, spirit of lufernek. A spirituális sátánizmus eredetileg azt jelentené, hogy olyan sfílusban gyakorlod önmagad, amilyen luciferék atílusa, átitatva a spituális alapokra.

Fogalmam sincs ki az eridou, de ha vallás, akkor a 99%uk spirituális fejlődésbeli éhező, vak picinyke lélek még.

Válassz magasabb köröket figyelmed központjába.

2019. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

egy elég beteg és elnyújtott módja az önpusztításnak.

Komolyan venni nem lehet.

Lelkibeteg tinédzsereket és instabil posztadoleszcens felnőtteket gyűjtő közösség.

Néhány opportunista ambíciózus avagy gátlástalan és önző narcisztával az élén.

2019. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!