Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek sikerült a szerelmikötés...

Kinek sikerült a szerelmikötés és kivel csináltad? Esküvő az, akinél nem sikerült?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 07:31
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
0%
Én kloroformot meg jó magyar kötelet használok.
2019. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Ember, a szerelmi kötés egy baromság. Sarlatánok jó pénzbevételi forrása. Miért nem érted meg azt, hogy valaki vagy szeret, vagy nem. Akarata ellenére nem fog szeretni téged, és nincs az a mágia, ami ezt elérné.
2019. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tapasztaltad, hogy nincsen ilyen mágiá vagy csak , mert szimplán nem hiszel benne , azért írod ezt?
2019. okt. 28. 10:01
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon unalmas hogy ez a szerelmi kötés téma nap mint nap felbukkal. Nincs olyan hogy szerelmi kötés úgy ahogy te gondolod.
2019. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Még mindig nem értem, hogy miért akarod megerőszakolni az illetőt.
2019. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sikerült! :)
2019. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Már nagyon sokan kérdezték ezt, és érdekes dolgot vettem észre:

a nőket soha, a legkisebb mértékben sem zavarja az, hogy ezzel erőszakot követnek el a párjukon.

Egyáltalán nem érdekli őket.


Gondolkodtam azon, hogy miért lehet ez.

Miért zavarja a férfiakat az erőszak, és miért nem zavarja ugyanez a nőket?


Arra jutottam, hogy a férfiban van egy gát az erőszakkal szemben. Ezt a nevelés hozta létre, és arra való, hogy a férfi ne akarjon állandóan erőszakoskodni.

Mivel a férfi életében sokszor előfordul olyan helyzet, hogy valahol erőszakot is tudna alkalmazni, de az nem lenne jó dolog.


Míg a nők nevelésénél ez így nem kerül szóba. Egy nő általában azért tartózkodik az erőszaktól, mivel abban valószínűleg alulmaradna - ezért aztán soha nem is nevelik a nőket arra, hogy ne legyenek erőszakosak AKKOR SE, ha amúgy megtehetik.


Mivel nincsen bennük ilyen gát, ezért aztán maradéktalanul ének is vele, ha TELJESEN biztosak, hogy nem lesz semmiféle következménye.

Lásd a lepontozásokat a nők részéről.

Sokszor csak azért pontoznak le, mert megtehetik.

2019. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Ebben van valami utolsó
2019. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Annie-nál csináltattam és sikerült 2 hónap alatt.
2019. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az meg ki?
2019. okt. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!