Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Most akkkor létezik a mágia...

Most akkkor létezik a mágia vagy Nem? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mágia létezik, de komplexebben , mint ami elterjedt. Szerelmi kötés pl.egy b.aromság. Magára vmit adó jós vagy ezotérikus személy ilyentől elhatárolódik. Csak pénzért csinálják, ahogy sok mindent.
2019. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

A mágia létezik, csak nem működik.

Ha működne, már régen tudnánk róla.

2019. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

"az erőt a primitív lények mágia vagy varázslat néven definiálják„


A jedi útja című könyvből

2019. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
"A mágia valójában erőt jelent. A képzelet önmagát megvalósító varázserejét." Szepes Mária
2019. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Egyértelmű hogy nem létezik. Ha létezne arról mindenki tudna és sokan alkalmaznák is minden féle területen.

Vannak 'mágusok' akik magyarul bűvészek de ez teljesen más dolog

2019. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Milyen mágiát csináltál vagy csináltattál?
2019. okt. 30. 06:04
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmilyet mivel képtelenség hogy valaki mágiát csináljon.
2019. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Az a nehéz a mágiával kapcsolatban, hogy nagyon szubjektív élmény, így nehéz objektíven a nagy közönségnek bizonyítani, pláne hogy szimpla bizonyítási szándékból azért sem fog működni, mert egy ellazult, egót elengedett meditatív állapot kell az elvégzéséhez.

Tapasztalatnak ott az életem az elmúlt közel tíz évben, mióta gyakorlom. Mindennapos esemény számomra a mágia megtapasztalása, hiszen mindent körülvesz.

De ahhoz nem sok köze van, mint ahogy a hollywoodi filmekben ábrázolják (bár van, hogy hasonlóan látványos, de nem az a tipikus, ezért is nehéz "bebizonyítani", mert bizonyíték néven valami tűzgolyós csinnadrattát várnak a szkeptikusok.


"Egyértelmű hogy nem létezik. Ha létezne arról mindenki tudna és sokan alkalmaznák is minden féle területen."

Tudod mennyi dolog van, ami létezik, hasznos, a szemünk előtt van és a legtöbb ember teljesen ignoráns rá? Pláne, hogy a mágia elsajátítása elköteleződést és rendszeres gyakorlást, mentális gimnasztikát, pszichológiai érettséget igényel, mindezekre nem sokan szánnak időt, csak azt kérdezik, hogy "na akkor ideszórsz egy villámot, vagy mi lesz?"

2019. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Na akkor tegyünk próbát. Én szkeptikus vagyok a dologgal. Tudnál nekem mutatni egy példát vagy bizonyítékot arra hogy ez létezik? Nem várok el tűzgolyót meg ilyesmit, mutass bizonyítékot valamire ami elég látványos ahoz hogy én mint szkeptikus is érzékelhessem
2019. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értelek, de akkor te mutasd meg istent vagy Jézust... Nem vagyok jártas a mágiában ezért én nem fogok tudni mutatni semmit.
2019. nov. 3. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!