Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek egy ember maximum...

Szerintetek egy ember maximum mire képes a varázslás szintjén? És hogy kéne fejleszteni önmagunkat? 16l trollok kíméljenek

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Nem troll vagyok mielőtt azt hinnéd én csak szeretném ha nem indulnál el a rossz úton. Fiatal vagy, könnyebben elhiszel még dolgokat ezt megértem. De nincs olyan hogy varázslás tehát a 0 a maximum amire képes egy ember. Ami a legközelebb áll varázsláshoz az a bűvészet de abban sincs semmi természetfeletti/mágikus dolog, csak szimpla megtévesztés. Nem le akarlak szólni ha hiszel ilyenben csak ha még lehet akkor meg akarlak kímélni attól hogy olyan dolgokban higgyél és olyan dologba öld bele az időd és energiád ami egy nagy kamu
2019. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Első válaszoló mindent leírt. Ha fejleszteni akarod magad, akkor tanulj értelmes dolgokat (ezekért dolgozni kell).
2019. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Nos, attól függ, milyen téren indulsz el és hogyan tanulsz, ki tanít, mire tanít. Mi rejlik benned, azt mennyire aknázod ki. A gyakorlás is fontos és természetesen ezer másik dolog van, ugyanis a mágia nem holmi kisiskolásoknak való baromság, hanem nagyon komoly és mély megértést követel. Persze sok ezer más apróságból tevődik össze.

A mágia létező dolog, csak hála a jó égnek, nem mindenki számára érthető, de sok ember számára elérhető.

2019. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Ne higgy az előttem írónak. Biztos gyógyszerre ivott vagy valami
2019. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha az ember 16 éves lány, számára a varázslás maximuma a következő:


-sikeresen befejezi az iskoláit,

-elkerüli a nem kívánt terhességet,

-reális célokat tűz ki maga elé fiatal korára,

-azokat megvalósítja.


Ez a belépési szint a magasabb iskolákba.

2019. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!