Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kérdezni szeretném, hogy még...

Kérdezni szeretném, hogy még vannak-e rajtam kívül emberek, akik hiszik, hogy ez nem elég, ami a mi világunk, hogy többnek kell lennie valahol, valahogy?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben egyre többször érzem azt hogy hiányzik valami nagy része az életemnek. Gondolkozom azon, hogy a legrégebbi mesék és regények mindig varázslatosak és kezdem hinni, hogy van varázslat a világban, csak meg kell keresni. Érzem a varázslatot a természetben, magamban, de nincs kivel beszélnem róla, ha nem akarom hogy őrültnek nézzenek. Légyszi, ne kommentelj ha a válasz rossz indulatból való. Köszönöm.

2019. okt. 30. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

"Érzem a varázslatot a természetben, magamban" azt a varázslatot úgy hívják, hogy élet :) és tényleg varázslatos.

Ha azt érzed, hogy nem elég a mi világunk annak az is lehet az oka, hogy nem láttál még belőle eleget. Az embernek leesik az álla ha jobban körülnéz.

De ha azon a vonalon akarsz elindulni amit a kérdésed sugall. Hát rajta. Keress olyanokat akik hasonlítanak rád. Csak nagyon vigyázz, mert az ilyen ezós/misztikus/okkult körökben szinte kivétel nélkül csak lehúzni akarnak. Táplálják benned a hitet, hogy különleges vagy mindaddig, amíg meg nem veszel minden vackot a könyveiktől kezdve a kristályaikon keresztül a különböző "szolgáltatásokig"...

2019. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. okt. 30. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát varázslat nagyon nincs a világban sajnos. Bár lehet ez nem is baj mivel káosz lenne a világban ha létezne. Ahogy az első válaszoló írta szerintem csak körül kell nézned a világban mert még nem láttál belőle eleget. Utazgass, próbálj ki új dolgokat stb. Viszont én a helyedben nem kutatnám a mágiát és a varázslatot mert igazából idő pocsékolás.
2019. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Esthie válasza:
Én hiszek a mágiában. :)
2019. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

"Nem eleg"


"kicsi nekem ez a haz rugjuk kinaznoldalat"?


"addig nyujtozkodj amig a takarod er"


nem olvastam el semmit meg, de ennyi alapjan ugy tunik hogy csak arrol van szo ami altalanos "hiany"


nem vagy eleg: szep, gazdag, okos, eros, "hatalmas" stb.

2019. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen rajtad kívül is vannak olyan emberek, akiknek ez a világ túl "szűk", s el akarnak rugaszkodni a valóság talajától, menekülni belőle. Ne menekülj, inkább harcolj! Ne a kézzel foghatatlanban keresd a boldogságot, mert bizony a kulcs ott van a te kezedben, hát akkor használd. Te magad vagy az erő forrása - ha erre rájössz, akkor bármit elérhetsz.
2019. nov. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Veled vagyok, látom, hogy ébredezik a lelked.

Nem kell a sötétséggel menned.


Tudod, mi e világ sötétsége?

A társadalom.

Ahogyan megjelenik.

Ahogyan kialakul.

2019. nov. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szimbolika:

A mágia-, varázslat nélküli világ a "teremtés előtti" világ.

Magyarul mondva:

a sivatag, a sötétség, a puszta.


Nem szegánységre, hanem gazdagságra vagytok elhíva.


Kevesek lopnak meg sokakat a látható világban.

2019. nov. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!