Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelentenek a mágiában a...

Mit jelentenek a mágiában a következő dolgok hamu, fokhagyma?

Figyelt kérdés
Anyósom rendszeresen átkoz eddig az udvaromon rejtett el dolgokat (fehér gomb, törött üveg, törött cserép, piros cérnacsomók stb.) Az elmúlt pár napban pedig már egészen a bejárati ajtóm előtti lábtörlőig merészkedett ide szórt először kb egy maréknyi hamut ma reggelre pedig egy egész gerezd fokhagymának a héja várt rám mikor kiléptem a házból. Kérlek segítsetek megfejteni mi a szándéka ezekkel a dolgokkal, mit akar elérni???

2019. nov. 14. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen a kapcsolatod az anyósoddal? Az átokkal az a helyzet, hogy vissza lehet küldeni a feladójának. És be is védheted magad, olvasgass utána a neten. Véd az ezüst, ha viselsz valamilyen ezüstöt magadon, és a só. Szórjál sót az ajtód küszöbe alá például, és akár az ágyad köré is szórhatsz. Ajánlják még a hegyikristályt, borostyán követ. Fekete turmalín, ónix. Ezeket kimondottan átok ellen IS használják.
2019. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több jós és látó is mondta már, hogy átkoz és rontást is tesz rám illetve a páromra is (a fiára) rajta kötés is szokott lenni tőle. Sőt mindent átkozott már kutyáinkat, házat, udvart. A kapcsolatunk olyan, hogy megjátssza mennyire szeret engem. Sózni szoktam szinte mindent és általában rózsafüzért viselek. Az ezüstről mint védelmi eszközről még nem tudtam.
2019. nov. 17. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem magamnak láva köves karkötőt. Állítólag minden negatív energiát hárít. Elegem van már a családom lelki támadásaiból nekem is! Inkább viselem, az ember bármit képes bevetni, mindegy milyen nevetséges, a lényeg nekem hogy hasson. Persze a családnak nem mondom meg, hogy mi az, karkötő oszt kész.
2019. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én se tudom már mit tegyek ellene. Épp most gyújtottam egy fehér gyertyát kértem az angyalokat hogy tartsák tőlem távol a rosszat és a gonoszt. Nem telt el 5 perc és már jött is verte az ajtót. Napi szinten zaklat most értem haza de kifigyel látja hogy itt a kocsim és már jön is. Nem engedtem be!
2019. nov. 18. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben lehet hogy feljelenteném zaklatás miatt akár. Ha nem hagyja abba a nyomulást.
2019. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!