Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan találja meg az energia...

Hogyan találja meg az energia azt a személyt, akire gondolunk?

Figyelt kérdés
Például, ha ismerek valakit, arcát, nevét és rá gondolok, honnan tudja az energia, hogy ő az adott személy? hol közlekedik az energia?

2019. nov. 14. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Jó kérdés, de biztos vagyok benne, hogy válasz helyett csak zavart melléfröcsögések lesznek. Pedig ott van a válasz az orrod előtt. Nincs ilyen.
2019. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek, egyből egy felesleges melléfröcsögés érkezett, amit jelentek is.
2019. nov. 14. 23:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy felesleges egy adott személyt vonzani (bár nem tudom, pontosan mire vonatkozik a kérdés), mert úgy nem feltétlenül jársz sikerrel (már nem emlékszem, mi volt az oka, de ha megtalálom elküldöm). Hanem inkább a tulajdonságaira érdemes koncentrálnod. Csak hát így meg ugye, Kis Pista helyett lehet, hogy Horváth Endre fog megjelenni előtted.
2019. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%
xDDD Milyen energia? A pénzenergia? Az manapság nagy divat. Vagy milyen mágikus energiára gondolsz?
2019. nov. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Vonzás törvényének hívják,a másik meg az akaratmágia és te adsz töltést neki az érzelmeiddel...Amíg a tudatalattidban rejlő érzelmi energiák nem tiszták,tudatosak addig mást is küldhetsz neki nem csak képzeletbeli öleléseket..


nyalván asztrál-mentál síkokon közlekedik,hamár az anyag kicsit nehézkes neki..

2019. nov. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ugye bár az univerzumunkat 4 alapvető kölcsönhatás tartja fent!

Erős kötés (atomok-részecskék kötése) gyenge kötés (gamma bomlás ami szét választja a részecskéket) elektromágneses kötés, és gravitációs kötés szoval az energiád valószínűleg ezeknek a koteseknek a kombinációja 😅🧐😂😏 de viccen kívül szeretem a tudományt és a mágiát is tudományt úgy mint a valós világ tudását a mágiát meg mint a videojátékokat filmeket meséket (jó szórakozás)


De igen napokban velem is történt egy nagyon furcsa-véletlen dolog amire a tudomány nagyon nehezen tudna választ adni...


A lényeg rám jött egy olyan állapot hogy srac létemre az esküvőket nézem... hogy én milyent akarok stb 😅🧐😂 (még nagyon nem tartok ott) és utána az jött rám hogy Ázsiában milyenek az esküvőn milyen ételek vannak... stb de tényleg kb 2 órán keresztül nézegettem őket... főleg a koreait... (nyilván a pop kultúra miatt is) és rá másnap az egyik kedvenc énekesemnek a nővérének volt az esküvője... (közben az énekesre gondoltam hogy amiken ő volt esküvőkön azokon milyen ételek voltak) de úgy hogy semmit sem lehetett tudni a nővére esküvőjéről még azt sem hogy van e neki barátja nem hogy jegyese!!! És az időeltolódás miatt valószínűleg akkor készülődtek és akkor volt a templomi ceremónia is... szóval nem tudok választ adni tudományosan mivel ez túl nagy véletlen egybe esés... ezoterikusan meg azért nem mivel nincsen hivatalos írásos jegyzék pl vallási szent könyvek amiket nem a nők lapján találtak ki mindössze 10 perc gondolkodással...

2019. nov. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pl ha egy fém két szélére, amiben cikáznak az elektronok, két ellentétes elektromos töltést raksz, az elektronok elkezdenek folyni. Ez egy egy dimenziós komplexitású út.

Az említett példa egy 4 dimenziós szintű út. A te elméd a másikra gondol, ezáltal út nyílt köztetek. E útnak vagy a nagyja, vagy az egész része instant, szóval az út maga túl magas létforma, hogy létezhessen, csak a két végpont létezik.

Az energia a te elméd és a végtelen világmindenség rezonálás különbségéből tudja.

2019. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 LeonScottKennedy ***** válasza:

Avagy...

JÚZ D FÓRSZ LÚK!

2019. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

őszintén nem tudom, de érdekesnek tartom.

szerintem viszont ennél lazábban kéne kezelni.


Mikor tárcsázol valakit honnét tudja a rendszer, kinek továbbítsa a jelet? Nem is, az energiáról van szó...honnét tudja a jel, kinek a készülékéhet tart tart? hol közlekedik a jel?

tudjuk, hogy az adó tornyokon keresztül, de azt hogy és miért talál célt?

Azért ezzel hasonlítom mert természetesnek vesszük, mégsem gondolunk bele, s lehet az energia is hasonlóan közlekedik, áramlik.


Biztos veled is volt olyan, hogy rá gondoltál valakire, hogy milyen rég is beszéltünk, majd rövid idő múlva az a személy rád ír vagy felhív...Majd azt mondja félre tárcsázott és folytatja, hogy hogy vagy?, vagy leteszi és helló...


továbbra sem tudom, hogy miként áramlik, de ilyenek vannak és erre mondhatni bizonyosak, olyan mintha egy láthatatlan kapocs lenne az ismerősök között s minél erősebb a kötelék annál hatékonyabban működik.

2019. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#4 "xDDD Milyen energia? A pénzenergia? Az manapság nagy divat. Vagy milyen mágikus energiára gondolsz?"


ahogy látom a szöveg értés meg már nem az XDDD

2019. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!