Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudjam, hogy jelenleg...

Honnan tudjam, hogy jelenleg mennyire erős a 'mágiám'?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, mi van, ha csinálok egy üveget, amibe gyógyító varázslathoz szükséges anyagokat teszek bele? Honnan tudom, hogy mennyire fog hatni? Csak várnom kell? Vagy, ha valamilyen varázslatot szeretnék mondani, honnan fogom tudni, hogy mennyire erős?

2019. dec. 20. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Onnan hogy megmondom: semennyire
2019. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Vágj belém egy villámot és megmondom éreztem-e.


Kisbercel, Kossuth utca 3., az udvarban hátul leszek és fátvágok holnap egész nap!

2019. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függően, hogy kis-, evő vagy merőkanalat is képes vagy elméddel meghajlítani. A mágia fokozatait is erről nevezték el.
2019. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Vagy, ha valamilyen varázslatot szeretnék mondani, honnan fogom tudni, hogy mennyire erős?"

Hát kiscsillag, a könyvben, ahonnan felolvasod a varázslatot, le lesz írva, hogy mennyire erős.

2019. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyógyító varázslat kellékei: orvos, recept, gyógyszertár. A mágiád annyira erős mint bárki másé, de ha te ebben akarsz hinni akkor csináld.
2019. dec. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beveszed a torokfertőtlenítőnek álcázott tabletátt és a szöveg gyógyít meg? :D
2019. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!