Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete esküvő mágia levétele?...

Fekete esküvő mágia levétele? Nektek is vannak rossz elmenyeitek?

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 18:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
39%

A levételével? Fekete esküvő milyen formában a végtelenből?

Nem volt negatív tapasztalatom levétellel. Volt, hogy bohókás teremtéseket kellett leszedjek időről időre valakikről. Semlegesítettem magasabbrendű erőkkel, ennyi.

2020. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
58%
Mágia nem létezik, ezért jól mondta a kolléga: azzal tudod "levenni", hogy nem hiszel hülyeségekben.
2020. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
30%
Ha hallgatsz a lelkiismeretedre és jó dolgokat teszel, el fog múlni, pl. segíts egy rászorulón, szegényen vagy ha nem tudsz imádkozz, hogy legyen boldog ..
2020. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
34%
13as és ettől le fog róla szállni a démon amelyik az életerejét szívogatja? Nem hiszem...
2020. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Van aki megtudja kötni de nem tudja levenni.. Nekem nehezen de le tudta valaki szedni!
2020. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Tudnál mesélni errol kerlek? :/
2020. febr. 5. 21:30
 17/31 anonim ***** válasza:
82%

Mondja már meg nekem valaki, h ki csinál olyan fekete esküvőt ami hatásos!!!!!!!???????

Az itt agyon reklámozott hölgy biztos nem!!! Ez a saját tapasztalatom!!

Most ettől zeng az oldal, h szegények le akarják vetetni!

De én olyat akarok aki felrakja!!

Bocs nem érdekel a kovetkezménye!!

2020. febr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
49%

Nem létezik mágia, csak a könyvekben a filmeken és a mesékben. Aki hisz benne, babonás. A babona, mint a félelem, az elme gyilkosa.

Aki azt mondja, hogy képes ilyen ostobaságokra az hazudik és csal, csak a naiv emberek hiszékenységére játszik.

2020. febr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
44%

ma 00:23

Ahhoz képest elég sokunknak hatásos volt a hölgy által felrakott kötés. Mondjuk én nem akarom levetetni, dehogyis. De ne állíts őrültségeket.

2020. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 bist ***** válasza:
18%
Igen le lehet venni, de egy magasabb, erősebb személy kell hozzá! Jézus azért jött, hogy az ördög (sátán) minden munkáját lerontsa. Meg is történt 2000 évvel ezelőtt!!!! Tehát Jézushoz kell menni, Őt kell kérni, hogy bocsátsa meg ezt a butaságot amit elkövettél, ( és minden mást is) tisztítson meg. Egyedül csak ő tud megtisztítani. Nem kell sehová menned, otthon térdelj le, és imádkozz hozzá! Ő segít!
2020. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!