Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehet az oka a sziv forma...

Mi lehet az oka a sziv forma megjelenésének kávéban, ablakon?

Figyelt kérdés

Ablakon egyszer jelent meg , ködben

Kávéban sokszor

Kérem irjon ,aki ért hozzá , nem kérek gúnyolódó kommenteket !

Ez több éve folyik , mióta elváltam és nem új szerelmet jelzett soha , azt hiszem biztatás , egy ” tarts ki ” üzenet

Vélemények?


2020. febr. 25. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Véletlen.
2020. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Semmi, képzelődsz.


Viszont legalább nagyon lelkesen jelented a hozzászólásokat, mert már minimum négyet töröltettél.

2020. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Hidd el, amit érzel.
2020. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a 29-es számmal jelezték folyton, hogy higgyek magamban és a képességeimben. Szerintem nem létezik olyan ember a földön, aki nálam jobban kételkedett volna önmagában és a képességeiben. És valóban ez is volt a legnagyobb bajom az életben, ez volt az oka minden fájdalmamnak, minden szenvedésemnek. A külvilág negatív visszajelzésének hatására már gyerekkoromtól kezdve egy hatalmas ellenállást építettem ki azzal szemben, amit zsigerileg mindig is tudtam, éreztem. Nem hittem magamban soha. De végre sikerült feloldanom magamban ezt az ellenállást azáltal, hogy felismertem, hogy becsapom saját magamat.

Szóval hidd el, hogy tudod, mit jelent. Azt jelenti, amit érzel vele kapcsolatban.

2020. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#5

Nem mondtam semmi ilyesmit, de még hasonlót se, szóval ez csak a te saját belső világod kivetítése arra, amit írtam.

2020. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

"A külvilág negatív visszajelzésének hatására már gyerekkoromtól kezdve egy hatalmas ellenállást építettem ki azzal szemben, amit zsigerileg mindig is tudtam, éreztem."


Aztán meggyőzted magad, hogy mindenki téved. Szóval, de igen... mondtál.

2020. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Aztán meggyőzted magad, hogy mindenki téved. Szóval, de igen... mondtál."


Mondtam, hogy ez csak a te projekciód, amit belelátsz az írásomba.

2020. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
A véletlen és a képzelőerő találkozása.
2020. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerelmi kötést rakták rád, de gyenge még és csak a Környezetedben jelenik meg.
2020. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Az ok: turbulens áramlás, ha felhőben szívecskét látsz annak mi az oka? Sokszor azt látod amit látni akarsz, főleg ha "égi jeleket" keresel.

Tanács: ne külső erőkben bízz, hanem saját magadban, te legyél a sorsod kovácsa, ne pedig a folyamatok bábja.

2020. febr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!