Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van erre valami eljárás?

Van erre valami eljárás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos jó kategóriába soroltam e a kérdésem, es csak értelmes, nme kotekedo valaszokat szeretnék ha megoldhato..

Lenyegeben annyi a helyzetem, hogy egyre jobban meg vagyok gyozodve hogy en mar reg tulleptem az exemen viszont o nem kepes engem elengedni (blogot vezet rolam), és emiatt almodok vele meg a mai napig, emiatt vannak 5perces depresszios rohamaim amikor eszembejut a semmibol (mar negyed eve szakitottam vele, azota voltam massal is).

Van egy nyaklanc, amit tole kaptam, az agyam felett van, de nincs szivem kidobni olyan szep, viszont nem is hordom. Elkepzelheto ezt a nyaklancot hasznalja kiskapunak hogy hatassal legyen rám? Van valamifele eljaras amivel megtudnam tisztítani ezt a nyaklancot, vagy kénytelen leszek elajandekozni?



2020. febr. 29. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

tedd a fiókba a nyakláncot, ha nem látod kevesebbet gondolsz rá. Az öt perces depi (a szakítás utáni) lassan elmúlik, kinek több kinek kevesebb idő feldolgozni.

bár nem hiszem, hogy a blog az oka az álmaidnak, hanem még mindig foglalkoztat az exed.. mi másért néznéd a rólad vezetett blogot és tartanád szemelőt a láncát, s miért álmodnál róla? Nem mondom hogy tudatosan, de tudat alatt mindenképp kötődsz hozzá.

még ugyan ezt a párkapcsolatok témába feltehetnéd. :)

2020. febr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kellenek azok a tárgyi emlékek egy végleges lezáráshoz,néha ránézel olyankor felszakad aminek kell és könnyebben el tudod engedni,szóval inkább tartsd meg...és azt sem gondolom,hogy tudatosan kapunak használná,egyszerű kötelék van köztetek amit ki kell tisztítani meg kell gyógyítani...amikor te azt hiszed elengedted de a tudatalattid erre gyászba fordult depresszióval reagál akkor veled sincs minden rendben..


Fehér zsálya füstölővel tudod megtisztítani a reikisek is azt használják,de vannak más módszerek is nézz utána.

2020. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!