Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés kinek sikerült?...

Szerelmi kötés kinek sikerült? Ki tudd olyan személyt aki ilyet vállal? Aki hirdeti magát az tényleg kamu? Hogy találsz megbízható személyt erre?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 13:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%
Miért akarsz ártani annak akit elvileg szeretsz?
2020. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
18%
Nem "ártasz neki", ez fluffy bunny hülyeség. Ne mással csináltasd, hanem magaddal, és ne ez legyen az első, amihez mágiával kezdesz, mert haladó szint.
2020. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
53%
Második ha nem értesz hozzá ne oszd a hülyeséget. Mitől is nem ártás beleavatkozni más szabad akaratába és fekete mágiával magunkhoz láncolni?
2020. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
43%

"Aki hirdeti magát az tényleg kamu?"


Igen, meg úgy egyáltalában az egész "szerelmi kötés" is kamu. Térjetek már észhez, 2020-van, nőjetek már ki a tündérmesékből.

2020. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem akarok ártani senkinek. Főleg nem annak akit szeretek. Sajnos nem lehetünk együtt. Mind kettőnknek van párja, családja. És anyagilag sem egyszerű ez. Sajnos nem elég biztos magában hogy felvállalja az érzéseit szerintem. Tudom, érzem hogy szeret. Egy kis megerősítés kellene. Erre gondoltam amikor feltettem a kérdéseimet.
2020. márc. 18. 17:31
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlenül kamu, létezik olyan személy, aki ilyet vállal, és megbízható is.
2020. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
30%
Nekem sikerült a párommal :) a módszerem a következő volt: megértés, figyelmesség, kedvesség, a másikra történő odafigyelés, a közös hullámhossz, rezdülések felvétele. Nincs az a hókuszpókusz ami ennél többet ér.
2020. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
7%

"aki hírdeti magát tényleg kamu?"

Maga a szerelmi kötés is egy baromi nagy kamu szóval ja

2020. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
9%

Nem akarok ártani senkinek. Főleg nem annak akit szeretek. Sajnos nem lehetünk együtt. Mind kettőnknek van párja, családja. És anyagilag sem egyszerű ez. Sajnos nem elég biztos magában hogy felvállalja az érzéseit szerintem. Tudom, érzem hogy szeret. Egy kis megerősítés kellene. Erre gondoltam amikor feltettem a kérdéseimet.



Kérdező ne álltasd magad. Ha veled akarna lenni veled lenne, ez ilyen egyszerű. Lehet hogy kötéssel megkaphatod, de az nem az ő szabad akarata csak egy fekete mágia által kikényszerített cselekedet.

2020. márc. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%

"Föld" válasza:


Kedves kérdező. Neked, nektek nem szerelmi kötésre van szükségetek. Hiszen szeretitek egymást.

Titeket a társadalmi szabályok szakítanak szét egymástól, nem a szerelem hiánya. Ahogy olvastam mindkettőtöknek van saját párkapcsolata/családja, így nektek ezen társadalmi szabályokat kell leküzdenetek, ha egymással akartok lenni. Ha elég erős az akarat mindkettőtökben, és hangsúlyozom nem a szerelmi vágy, hanem az akarat,elhatározás, akkor le fogjátok tudni győzni a szabályokat. Ha nem, akkor maradtok külön, mindenki a sajátjával...boldogtalanul...

2020. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!