Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Pestisdoktoros "leleplezőnek...

A Pestisdoktoros "leleplezőnek"/"szivárogtatónak" igaza lesz?

Figyelt kérdés

Emlékszem pár éve egy illuminati szivárogtató feltett egy videot a netre, amiben pestis maszkban különféle titkos jeleket tesz közzé. Részben megfejtették az üzenetet. Azt üzente, hogy hamarosan megkezdődik a háttérhatalom új "Nagy birodalmának" létrehozása, sok kínnal bajjal. Az egész egy pestis szerű járvánnyal kezdődik, ami nem lesz olyan pusztító, mint az a világgazdasági sokk, amit okot. A koronavírusra illik a jóslat. [link]


Itt írják a kódok eddig megfejtett részeiről [link]


Ha igaz a "jóslat" / kiszivárogtatás / leleplezés, ilyen ütemben fognak történni az események a diktatúra fokozatos bevezetésétől kezdve a ….. https://www.youtube.com/watch?v=Gyn2ff5UzoM

Lehet igaza volt?



2020. márc. 21. 19:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%

Erre emlékszem.

Elég durva videó, még akkor is, ha nem igaz.

Egyébként full fasság.

2020. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

És te emlékszel erre a filmre 2011-ből?

https://www.youtube.com/watch?v=IeekTzzDTfA


Nemere István - Gyilkos vírus című könyvét olvastad?

Hát a Bio-és infoháborút?


Ez az egész nem mindenkinek új...

2020. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
75%
Igen, én megmondtam Lepontoztatok, tudtam volna segíteni, de kinevettetek. Ez van!
2020. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem a Blikket olvasnád, hanem valami kevésbé szenzációhajhász lapot, akkor tudnád, hogy a videót egy lengyel srác készítette, csak úgy heccből.
2020. márc. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell jósnak lenni ahhoz hogy "megjósolja" az ember járványok a koronavírustól függetlenül is lesznek még (ld. SARS, MERS, most Covid) mivel a vírusoknak van egy olyan rossz tulajdonsága hogy folyamatosan mutálódnak, mi emberek meg egymás hegyén-hátán élünk, összezsúfolt városokban és keresztül-kasul repkedünk az egész bolygón. Ettől még nem fogunk rettegve élni egész életünkben. Most védekezés van, meglesz az ellenszer, utána újraépítünk s minden megy tovább.

Az idézett videó meg tényleg kamu, ahogy az előttem szóló is írta.

2020. márc. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
24%
Amúgy nem lengely srác, hanem Parker Warner Wright csinálta, egy amerikai férfi, aki Lengyelországba költözött.
2020. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

# 3/6 Igen, én megmondtam Lepontoztatok, tudtam volna segíteni, de kinevettetek. Ez van!"


Te miben tudnál nekünk segíteni?

2020. ápr. 8. 14:48
 8/30 anonim válasza:
75%
#7 én vagyok a hatos, de nem én írtam a 3-as kommentet.
2020. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

Nem úgy értette akkor meg 3/6 válasz volt. Csak a #3mast célozta.

Én sem láttam bele semmilyen misztikus kódot.

De sose néztem utána, szóval köszi az adatokat.

2020. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
31%

De azért csak óvatosan

[link]

2020. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!