Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehet az ára, ha átkot...

Mi lehet az ára, ha átkot küldök az ellenségemre?

Figyelt kérdés

Persze démoni segítséggel. És ha valóban megérdemli, akkor is visszaüt az átok? És mit kéne felajánlanom cserébe?

Kérem vegyétek komolyan a kérdésem. Olyan szinten sértett meg ez az illető, hogy nem maradhat büntetlenül. Mindegy mi az ára.



2020. márc. 22. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Komolyan venni egy ezotéria baromságot?

Ha lenne ilyen amit akarsz, már lehet kezed lábod lelenne bénulva, mert más meg rád nyomta volna.

Hát próbálj már meg gondolkozni, mégha nehéz is.

2020. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ismered:

"Minden átok visszaszáll!"

2020. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Figyeld, hogy mit hoz ki belőled a sértés!

És dolgozd fel! A többi az ő dolga.


Ha jól értem nem is biztos, hogy szándékosan sértett meg, de te meg akarod átkozni... Kedves kérdező! Jelentem a hiba a te készülékedben van!


A probléma feldolgozása után talán győződj meg arról hogy mi volt a sértés oka.


Könnyen lehet hogy csak vélt sérelmekről van szó. De először mindenképpen oldd fel a problémát! Mert ennek a hatásnak el kellett érnie, hogy előhozza belőled.


Légy kedves szemléletet váltatni! A sátánizmust hagy meg az alja-népnek! Remélem te több vagy annál!

2020. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

3 folyt.


Az átok meg nem visszaüt, hanem amit vele teszel azt magaddal is teszed....

2020. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Ami veled történt, azt narcisztikus egosérülésnek hívják. Gondolod, ha csúnyákat kívánsz valakinek, akkor rendbe jön? Bahhh.
2020. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 htommi003 válasza:
76%

Úgy bánj másokkal, ahogy szeretnéd hogy veled bánjanak. Ha te is rosszat akarsz neki még akkor is ha szerinted most megérdemli, akkor te sem vagy jobb vagy különb attól aki megsértett.

Amúgy van aki segíthet pár 10.000.- Ft-ért vannak akik reklámozzák, hogy átkoznak, leveszik az átkot, halottlátók stb. Ha tényleg ennyire buta vagy akkor meg is érdemled, hogy még a pénzedet is elvegyék egy buta átok miatt, amire semmi garancia nincsen.

2020. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
"Minden átok visszaszáll!" - Azt hiszem már amúgy is átkozott vagyok. Hiszen ő megnyomorított lelkileg és tönkre tette az életemet. Méghozzá szándékosan, tudatosan, teljes kegyetlenséggel. Ráadásul meg sem bánta. Egyszer rákérdeztem miért tette velem? Azt felelte: Mert megtehettem! És megtehette igen, mivel védtelen voltam, ezt használta ki! Hiszen még csak gyerek voltam, és ő pedig már kész felnőtt. 10 évvel idősebb nálam. Éveken keresztül pszichikailag támadott engem. Lebolondozott, és ott sértett ahol csak tudott. És pont mindig azt mondta, ami épp a legjobban fájt. Zseniális pontossággal. Mikor anyámnak panaszkodtam, anyám azt mondta hogy csak viccel veled az a fiú! Persze nem volt vicc, csak annak adta ki.. Még nekem mondta anyám, hogy hagyjak békét a fiának. Ráadásul a bátyám -az ellenségem- meg is zsarolt, hogy ha nem hagyom magam neki, és ha megpróbálok ellenállni bármi módon, akkor szétrugdos! Láttam a szemében a gyűlöletet, és azt is láttam, hogy képes lenne rá! Én gyenge lány gyerek voltam csak, tizenéves csupán. És féltem tőle, persze. Hisz azt sem értettem még akkor, hogy miért támad engem, nem értettem miért bánt. Persze mostani ésszel már tudom mit kellett volna neki mondani, és mit kellett volna tennem, de akkor még semmit sem tudtam. Később, évekkel később öngyilkosságra biztatott. És továbbra is gyötört. Rengeteget gondolkodtam az öngyilkosságon, volt hogy nem is láttam más kiutat. Senki sem állt mellettem. Na de mindegy, ez elég összetett történet. És ez is csak egy töredéke abból, amit miatta szenvedtem. Még a negyedét sem írtam le. És hát igen, mára már élő halott vagyok. Az életem teher, maga AZ átok. Érdekes, hogy annyi idő után is, még mindig foglalkoztat ez az egész, de teljesen érthető is szerintem. Megtehetném, hogy öngyilkos leszek, de a lelkem nem tudna nyugodni akkor.., talán ha bosszút állok, akkor hát legyen így ennek vége. Fogat fogért, szemet szemért, lelket lélekért! Nem félek a haláltól. Attól viszont nagyon félek, hogy büntetlenül marad az ellenségem. Egy igazi harcos ha kell, az ellenségével együtt hal meg a csatatéren nem igaz?
2020. márc. 22. 12:52
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Te tényleg olyan bolond vagy ahogy a testvéred állította.
2020. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8. Lehetséges, igen, lehet hogy bolond vagyok, de neki ehhez semmi joga nem volt akkor sem! Sem pedig köze nincs hozzá! Nem baj, ha bolond vagyok, sőt, a bolondokat törvény védi! :D

Egyébként van egy másik bosszú tervem is, amihez nem kell sem démon, se senki.

2020. márc. 22. 13:04
 10/16 anonim ***** válasza:

mindig visszatér hozzád amit adsz.

És többszörösen.

Szerinted miért szívnak annyit a sátánisták?

Állandóan harcolnak aztán csodálkoznak hogy ömlik a szar az életükbe.

Folyamatosan szart keletkeztetnek egymásra aztán az megtöbbszöröződve visszatér.

Így folyamatosan sz0patják egymást és magukat.

De egy idő után a, belehalnak b, beleőrülnek c, kijózanodnak és abbahagyják az idiotizmust.


Na jöhetnek a downvote-ok, mert tudjátok hogy igazam van.

2020. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!