Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Végeztem az éjjel szerelmi...

Végeztem az éjjel szerelmi kötést. Szerintetek minek köszönhető volt, amiket átéltem közben?

Figyelt kérdés

Természetesen fehér gyertyát égettem az éjjeli szekrényen az ágyam mellett és fekvés közben teljesen kizártam minden gondolatot. Csak arra koncentráltan nagyjából egy órán keresztül, hogy belém szeret és újra jelentkezni fog, mindezt mozdulatlanul és éreztem, ahogy a szívemről körkörösen mozgott valami, ami enyhíti a szívem "nehezét" úgymond és a végére mintha teljesen el is tűnt volna az a bizonyos "nehéz". Közben időnként mintha kissé epbóbiskoltam és mintha furcsa, más nyelvű hangokat hallottam volna, kacajt, és beszélgetéseket is magyarul. Mit gondoltok? Ezek az energiák mozgásai lehettek? Én szerintem igen, hisz azután az egy óra után, mikor annak a "nehéznek" a java eltűnt már forgolódtam, sőt annyira megszomjaztam, hogy hoznom kellett be inni, és vagy 2,5 vizet megittam szinte azon nyomban. Utána is folytattam, bár akkor márcsak időnként tudtam elérni, hogy csak arra gondoljak, elbóbiskoljak és hangokat halljak belül. Néha rásegítettem azzal, hogy a telefonom beállítottam, hogy 30 percig maradjon fent a kép és szívem választottjának fotóját tettem a gyertya mellé. Így is aludtam el.

Mit gondoltok? Én életemben először csináltam ilyet. Kíváncsi vagyok a véleményetekre



2020. ápr. 3. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Dicséretesen jól csináltad.

Megtetted az első lépést valami pszichoszomatikus betegség felé, valamint a pszichiátria felé.

2020. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért kell előítéletesnek lenni? Bánatos vagyok, az igaz, de azt is tudom az élet megy tovább. Kíváncsivá tett ez a téma, miért baj ez?
2020. ápr. 3. 11:22
 3/13 A kérdező kommentje:
Szkeptikusok, kérem tartsátok meg a véleményetek.
2020. ápr. 3. 11:24
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Miért ez a kitétel, pont kommentemre? - hiszen én dicsértelek bátor tettedért!
2020. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
37%
A furcsa hangok még csak a kezdet volt. Valamit elrontottál a szertartás során, és ezzel olyat tettél, amit nem kellett volna. A szívednél energiát éreztél, de nem azt a fajtát ami neked kellett volna. Lehet tovább fog fajulni a dolog, de lehet csak megáll ennyiben. Sajnálom, hogy tőlem kellett megtudnod, légy óvatos!
2020. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Na nézzük...


A szerelmi kötésed sokszor olyan erős mint az átlagos olyanoké, akik azt hiszik, tudják mit csinálnak, pedig a koncentráción kívül te se érted sok dolog miértjét.


A hangok azért voltak, mert benne egy spirál megerősödött, és rá kapcsolódtál fura lényekre, akiknek alap tudatállapotukban sok volt a koncentrálás.


Azért ittál ennyi vizet, mert kifáradtál.


Ha van még vmi, privátban.

2020. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Úgy hangzik, mintha kötés helyett valamilyen rontást idéztél volna meg.
2020. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Milyen rontásra gondolsz? És milyen témában?
2020. ápr. 3. 20:26
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Jó, hogy valami kulcsszóra beállítottam figyelőt, erre ilyen ostoba hókuszpókusz kérdéseket rak ki,és még hagyjam is szó nélkül. Nem tudjátok úgy csinálni legalább ezt a csiribá csiribú hülyeséget, hogy nem toljátok más orra alá, akit nem érdekes és rosszul van tőle? Ne adj meg kulcsszót, mert a legtöbben nem ezért állítanak be figyelőt pl. a fotó szóra. Gondolom, akik meg a férfi szóra állítanak be figyelőt, azok hány százalékát érdekli ez.
2020. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Máskor ne aludj el égő gyertyánál légyszi.
2020. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!