Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg sikerülhet a szerelemk...

Tényleg sikerülhet a szerelemkötés vagy csak annak a negatív hatása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Legjobb baràtnőmmel egy fura kérdéssel fordulunk hozzátok. 5 évvel ezelőtt mikor 15 évesek voltunk,rátaláltunk egy szerelemkötésre,kíváncsiságból de leginkább hülyeségből meg csináltuk egy számunkra olyan személyekkel akik komolyabban nem is érdekelt minket. Nem vettük komolyan,azóta sem kerestek minket az érintett személyek. Viszont amint teltek az évek a magánéletünk félelmetesen hasonlóan alakul ami a párkapcsolatunkat illeti.. Szinte teljesen ugyan olyan szerencsétlenséggel,szituációval kezdődik és ér véget minden kapcsolatunk. 5 ève egyikünknek sem sikerült egy egészséges kapcsolatot kialakítani. Ma kezdtünk először beszélni hogy talán ez lehet az oka? Hiszen nem létezhet ekkora véletlenek amik velünk történnek. Valakinek hasonló tapasztalat? Utolért már valakit a szerelemkötés negatív hatása?

2020. ápr. 6. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Miért? A szerelmi kötésnek van bármilyen pozitív hatása?
2020. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Semmi alapja. A párkapcsolatok végébe pedig szinte mindig bele lehet magyarázni, hogy ez mennyire hasonló volt.
2020. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer csináltam szerelmi kötést. Többet nem tenném.Volt hatása, mert a férfi az enyém lett, és többször mondta, valami kötelék köti hozzám, nem tud tőlem elszakadni.

Nem voltam vele boldog, így kb 7 év múlva feloldottam a kötést, gondolván, lesz ami lesz. Egy idő után elengedtük egymást és találtunk mást mindketten. Én megtaláltam azt a férfit, akire álmaimban sem reméltem, hogy várhatok. Számomra ő a tökéletes.

2020. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3/3-nak van igaza .. mindenféleképp felkell oldani azt a szerelmikötést mindkettőtöknek . Keress egy hozzáértő embert , ha nem tudsz írj ..
2020. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van. Ez nem jàték! Örüljetek neki ha nem sikerült! Én jártam már pórul ilyenekkel! NEM SZABAD!
2020. ápr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerult a szerelmi kötéssem azóta is boldogok vagyunk
2020. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Szia nekem is sikerült a szerelmi kötés és nagyon boldogok vagyunk 😀
2022. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmi kötés létezik ha jó mágust találsz és aki ért hozzá.

Nekem sikerült és nagyon boldogok vágyunk.

De van nagyon sok olyan mágus aki csak lehuz és nem segitt

2022. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!