Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Uszodában rendszerint fent...

Uszodában rendszerint fent szoktam maradni a vizen, akkor is ha nem kapálózok, hanem csak fekszem egy helyben a víz tükrén. Ezek alapján lehetek mágus (vagy nagy múlttal rendelkező boszorkány)?

Figyelt kérdés

Gondolok a vízpróbára.


"Az eljárás pontos menete nagyjából a következőképpen zajlott: A boszorkánysággal vádolt személyt a legközelebbi vízhez vonszolták, ott alsóneműre vetkőztették, majd a dereka köré egy kötelet tekerve a tóba vagy folyóba hajították. Az elvi háttér szerint a boszorkányok testét a víz kiveti magából (minthogy ők maguk elvetik a keresztség szentségét), ezért ha valaki fennmaradt a víz felszínén, akkor bűnösnek, amennyiben pedig elsüllyedt, úgy ártatlannak találtatott – és remélhetőleg még azelőtt kihúzták a vízből, hogy belefulladjon szerencsétlen"


Mindig különlegesnek éreztem magamat. Tényleg csak véletlen volna? Sgerinted???



2020. ápr. 13. 23:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Állítólag bizonyos testzsírszázalék felett az elpuhult ember fennmarad a vízen. Szóval súlyod? magasságod? derékbőséged?
2020. ápr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben ezt nem csinálnám. Épp az uszodákban szoktak figyelni a boszorkányüldözők titkosügynökei (hivatalosan ugye már nem működhetnének), és ha ilyen lebegőket látnak, már rakják is a máglyát.
2020. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

Az lenne a furcsa, ha nem tudnál fennmaradni az uszodai víz felszínén. Lehetetlenség nem fennmaradni. Gyerekként is észrevettem, hogy akárhányszor lent próbáltam maradni, mindig felnyomott valami a felszínre. Nem tudom, pontosan mi ennek az oka. Talán a víz oxigén tartalma.

A Balaton vizén próbáld ki. Én mondjuk bármilyen vízen képes vagyok fennmaradni.

2020. ápr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#1 Jó pár éve 22 körül van a BMI indexem, de 17 körül sem volt máshogy. A derék bőségem sosem mértem, de majd valahogy kiderítem. Egyébként 180 cm körül lehetek.
2020. ápr. 14. 00:22
 5/20 A kérdező kommentje:
#2 köszi. Akkor most már értem, hogy mi volt a máglyarakás a büfében...
2020. ápr. 14. 00:25
 6/20 A kérdező kommentje:

#3 nekem csak úgy sikerül lefeküdni a medence aljára, ha kinyomom az összes levegőt. De akkor sem bírom sokáig...

A Balaton most messze van, a kád meg pici, de köszi az ötletet!

Egyedül kéz és láb nélkül nem tudok úszni egyszerre, olyan delfinesen :)

2020. ápr. 14. 00:30
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Ebben semmi ezoteria nincs. MINDENKI tud lebegni, es kifejezetten nehez pl. a medence aljahoz tapadva maradni - a viz felnyom, amennyiben nincs rajtad nehez, pl. teli ruha, ami megszivja magat vizzel es ezert lehuz, vagy radkotve egy nagy betontomb, ami z=szinten lehuz. De furdoruhaban, vagy meztelenul, barmilyen vizben fekudj hanyatt, a fejed alatt kulcsold ossze a kezed, csukd be a szemed, es elvezd a lebegest - akar orakon at. En legalabbis imadom!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=9uTZD97RCks

https://www.youtube.com/watch?v=Xg6r3QcHjCk

https://www.youtube.com/watch?v=2ZiJyFvW7Bw


Es ne felejtsd: MINDENKI tud lebegni, aki akar, es hajlando ra. Mint mondtam, en imadom... orakig tudok relaxalni lebegve.

2020. ápr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

#6 Látod meg is válaszoltad magadnak. Ha kinyomod a levegőt akkor lemerülsz a víz alá. Tehát mi a válasz? Ígyvan gratulálunk az egymilliós kérdéshez: A válasz az hogy abenned lévő levegő hoz fel a víz felszínére.

Nem bántásból de ez még óvodás korban egyételművé válik a többségnek

2020. ápr. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
az eszed biztos nem húz le.
2020. ápr. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
Ennyi ésszel, mint ami neked van, messziről kerüld el a mágiát. Ha alapvető fizikai jelenségeket is természetfelettinek hiszel, közveszélyes vagy.
2020. ápr. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!