Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 1, hogy lehetnék boszorkány?...

1, hogy lehetnék boszorkány? 2, hol tanulhatok feketemágiát?

Figyelt kérdés
Érdekel a dolog, szóval szeretnék többet tudni róla. Normális választ légyszi.

2020. ápr. 23. 14:51
1 2 3
 1/27 III. A nagy károly ***** válasza:
76%

Egy éjszaka egy szórakozóhelyen, már nem emlékszem hol leültem a retyó előtt egy székre, mayg kiderült hogy az a wc-s néninek a helye addigra kb 2000 forintot összeszettem. Azóta is biztos vagyok benne, hogy amit aznap tettem az feketemágia volt.

Okkulj a példámon és merd választani a mások által szokatlannnak vélt, járatlan utakat.

2020. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1 Elolvastad amit alul írtam? ,,Normális választ, légyszi"
2020. ápr. 23. 15:08
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
Az elmédben. Miért feketét? A fehérhez kell tudás.
2020. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

A "fekete" mágia fogalma elég megoszló fogalom. Van aki minden olyan mágikus tevékenység egy ember felé, ami a illető tudta nélkül történik feketemágiának minősíti. Akkor is ha jót akarsz neki, mivel nem döntheted el helyette őneki mi lesz a jó. Van aki csak azt mondja feketemágiának amihez a szervetlen és növényi eredetű hozzávalókon kívül már ember/állat eredetű hozzávalókat is használsz (haj/szőr, köröm, vér) és/vagy kapcsolatba lépsz tevékenységeid során rosszindulatú lényekkel is (habár itt már szóba jönnek a woodoo fajták is)

A boszorkányság egy szerte ágazó természetközeli vallás több istenhittel. Maga a mágiahasználat is egy hiten alapuló vallásgyakorlat amivel lehetőséged nyílik megismerni önmagad.

Jobb helyet nem igazán tudok javasolni az internetnél. Többnyire angol oldalakon tudsz keresgélni de szerinem előbb magára a mágia használatra keress rá. Sok érdekes dolgot találsz még majd a "book of shadows" (árnyak könyve, a boszorkány saját kezűleg vezetett varázskönyve) "how to cast my spells", "paganism" címek alatt. A helyedben pinteresten keresnék ott egy csomó oldalra mutatnak majd a találatok és elég nagy lesz a találatszám hogy válogatni tudj a források között.

2020. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Ha fekete mágiát akarsz tanulni, akkor az azt jelenti, rosszra, mások ártalmára akarod használni.

Ennek alapján nem érdemled meg, hogy bárki is a mágia rejtelmeibe bevezessen téged.

.

Ne azért akarjad a balta használatát megtanulni, hogy valaki/akárki kopnyáját széthasítsd, hanem azért, hogy kezeit használni nem tudónak gyújtóst hasogass!

2020. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#2 Személyes ügy

#3 Köszönöm

#4 Jól mondod, nyilván nem jó célokra akarom használni. Nem szeretem ezt a hasonlatot, szerintem azért nevezik a fekete mágiát gonosznak, mert félnek tőle. Néha muszáj kilépni a komfortzónánkból.

2020. ápr. 23. 22:04
 7/27 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a képességed, fejre állhatsz és ketyeghetsz, akkor sem fogsz tudni ártani senkinek, hála az égnek.
2020. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Az univerzum törvényei kikerülhetetlenek. Miert akarsz ezzel foglalkozni? Hatalomvágy? Bosszú? Penzkeresés? Kevésnek érzed magad? Egós. Az egós célokra használt mágia a feketemágia, ezt hívják így. Tudsz ezt azt csinálni vele, bizonyos embereknek tudsz vele ártani, de csak nagyobb szenvedést veszel a nyakadba. Majd rájössz. De ezzel is csak tanulsz. Hogy hol találod? Ugyanott ahol a "fehér" mágia forrását,mert a mágia az ugyanaz. A szàndék lehet színes. :)
2020. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#7 Honnan lehet tudni, hogy van képességünk? Van aki azt írta, (más kérdésnél) hogy akárki meg tudja tanulni. Akkor most mi van?

#8 És azt hol találom?

2020. ápr. 24. 09:30
 10/27 anonim ***** válasza:
Mit hol látsz? Bárki tudja ezeket, csak foglalkozni kell vele. Tanulni, gyakorolni.
2020. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!