Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van olyan mágus, boszi, aki...

Van olyan mágus, boszi, aki hatásos szerelmi kötést végez? Én csak csalókkal találkoztam eddig. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván nincs. Ha lenne ilyen, már rég börtönben rohadna valahol.
2020. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Ezeket az ezotérikus kérdéseket egy ember teszi fel vagy tényleg ennyien vannak? Hogy lehet a csillagok állásáról, a hold fényének beesési szögéről, a kamu jóslókról meg ilyenekről bármit is elhinni vagy következtetni? Ezek mind átverések, kamu, semmi alapja nincs ezeknek. Szerintem ne keress se mágust se boszorkányt aki ilyen mágikus, kamu kötéseket vagy bármit is csinál. Ezek mind csalók, pénzkidobás.
2020. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Ez azért van mert csak csalók vannak mivel nincs olyan hogy szerelmi kötés.
2020. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nincs, mivel az egész egy nagy csalás.
2020. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Te mit szólnál hozzá, ha valaki magához köttetne? Egy olyan, akitől akár undorodsz, viszolyogsz vagy csak nem érzel iránta semmit, de a "varázslat" mellé kényszerítene? Kit akarsz becsapni? Ha valaki nem szeret, azzal sosem leszel boldog, hiába "kötöd" magadhoz. A gyengék eszköze ez a marhaság.
2020. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Szimplàn new ages kènyszer kèpzelet no meg manipulàció az amit feltett kèrdèsnek. Nem lètezik màgus meg boszorkàny , majd ha valaki èlőben villàmokat szór a kezèből no akkor igen lehet màgusnak nevezni. Túl sokat kèpzelsz kèrdező. Semmi sincs ingyen ezen a földön a buta de okos csaló meg jól jàrt. NINCS AZ A Szerelem meg szèpsèg amit varàzsolni lehet.
2020. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nincs kedvem azért meditálni, hogy egy önismeret 0 embernek legyen érezhető erejű kötése akármi felé.

Sajni. Mást se ismerek, aki csak úgy random ilyeneket csinálna.

2020. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Üdvözlöm.


Természetesen van.

Küldöm privát üzenetben a számlaszámot amire utalnia kell az előre megbeszélt összeget a kötés elvégzéséhez.


De ha most küldi el és megrendeli azonnal kettő darab

Ismétlem.

Kettő darab szerelmi kötést biztosítunk.

Egyet a férjének és egyet a szeretőjének.


Ennek az ára csupán 69666 fotint.

2020. máj. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Én meg tudom csinálni. Nem kell fizned sem semmit érte.
2020. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

Igen van!Viszont aki tud az nem hirdeti magát ,nem húzza az időt nem mond féléveket.Vállalja magát.

Nekem sikerült a szerelmi kötésem

2020. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!