Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezeket vajon csak beképzelem??...

Ezeket vajon csak beképzelem?? Ugye nem létezik varázslat...??? (lent nővebben, mert itt túl hosszú lenne)

Figyelt kérdés

Szóval...kb 1 hónapja kezdődött el ez az egész.

összevesztem valakivel, és mikor szidtuk egymást, akkor ilyen kis villám szerű...cuccok voltak az ujjaim végén. és forró volt a tenyerem, mintha égne, durva volt.

aztán valamleyik nap online témazárót irtunk,de nem tanultam semmit, viszont az utolsó 2 percben minden kérdésre a válasz igy beugrott a fejembe....leírtam őket,ötös lett.

aztán a következő lehet hogy tök gyakori, az volt, hogy nyúltam a telefonom után hogy felhívjam anyum, és amikor megfogtam a telefont abban a pillanatban csörrent meg és hívott anya.


Olyan is volt, hogy van a közelünkben egy lovarda. nem lovagolok, nem is vagyok lómániás. na de a lényeg az hogy elmentünk oda megnézni a lovakat, és az egyik random ödajött hozzám, és a kézfejemet kezdte bökdösni az orrával, közben meg engem nézett. furcsa érzés volt, megsimogattam a lovat, de ennyi.

az utolsó az volt, hogy mentünk rollerezni apukammal meg a hugommal, és én elestem, mert a roller kereke beakadt valamibe. és pont ilyen apró kavicsokra estem volna, de olyan volt, mintha valaki a fűbe rántott volna. és igy a puha fűre érkeztem.


számomra az ujjam végén szikrázó kis villámok a legmeglepőbbek, de mindegyik para. ugye csak beképzeltem? keveset alszok mostanában, és sok dogát írunk, talán a stressz....



2020. máj. 20. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Tetszett amit meséltél de szerintem ezek amolyan ,, véletlen,, egybeesések. A szikra az újjaid végénél, nem ismerem a jelenséget de tetszett amit írtál.🙂 Lehet stresszes is vagy, próbálj meg picit pihenni is.🙂
2020. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A varázslat a fizika egy kis része.

De, létezik a fizika.


Ezek normálisan. Kicsit átlag felettiek no de mindegy. Örülj nekik.

2020. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Varázslat nem létezik csak mesélben/filmekben/videojátékokban. A valóságban semmi ilyesmiről nincs szó. Amiket leírsz az véletlen egybeesés. A szikra az ujjadnál lehet az hogy valamitől föltöltődsz és amikor megérintesz valamit ami vezeti az áramot akkor leadod annak és van hogy ilyenkor látni is a kis szikrát
2020. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Vigyázz, aztán ne legyen ezelből skizofrénia. Úgy gondolom, hogy ezek a dolgok azért furcsák, és szignifikánsak számodra, mert annak hiszed őket.
2020. máj. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, azóta nem kockultam annyit, nem stresszeltem a dogák miatt hanem inkább tanultam, és nincs már semmi :) a szikrát így belegondolva biztosan beképzeltem, mondjuk jó nagy fantáziám van, szóbval ez nem meglepő, csak akkor nagyon fura volt :o Koszonom a válaszokat, tényleg csak a kialvatlanság meg a stressz volt :D Bebizonyítottam, hogy ha az ember stresszes, nem pihente ki magát, stb, akkor olyanokat tud látni, hogy az durva.
2020. máj. 21. 12:33
 6/6 Krisz40100 válasza:
36%

Mágia létezik *Ergó varázslat de nem mindenkinek működik...

Illetve külömböző fajtái vannak... Stb... Ez nem úgy megy hogy csak rágondolsz emelkedj fel gyujtó és működik... Hosszú Olvasmányok könyvek szólnak a mágia okkultizmusárol... csak kutatkodj ha valóban érdekel...

A Mágia elsalyátítása hosszú idő... lehet puszta véletlen egybe esések pusztán Fizikai jelenségek... de lehet más is... Túlvilági lények felsőbb Rangú múltú Szellemek démonok stb... lehet valamelyk az életedre tör... figyeld a jeleket és gondolkodj mik voltak amikről nem tudunk...

2020. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!