Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy férfi valamilyen szerelmi...

Egy férfi valamilyen szerelmi kötést, mágiát tett vagy küldött rám, segítség hogy lehet ezt "eltávolítani"?! Szerelmi kötés eltávolítása! Segítség!

Figyelt kérdés

Ha valaki akiről tudom hogy szerelmi kötést csinált vagy csináltatott ( küldött ) rám bocsi nem értek ehhez. Azt hogyan tudom "leszedni" magamról?! Van valami ellen mágia?!


A sztori röviden annyi lenne hogy van egy férfi aki sokáig kitartóan próbált udvarolni nekem, rengeteget írogatott nekem állandóan, stb... De mivel nem az esetem én egyfolytában elutasítottam őt, több okból kifolyólag is nem csak azért mert nem tetszik de ezt most itt nem szeretném részletezni! Ő viszont kitartóan csak nyomult rám... A végén mikor szó szerint elküldtem a francba azt írta elintézi megvannak erre az emberei a spirituális úton és mágia segítségével valami kötést tesz rám.

Na én itt ezen a ponton jót nevettem és lesz@rtam őt kb.: 1 hónapja. Gondoltam hajrá.


Soha nem hittem az ilyen hókuszpókusz dolgokban!


Viszont 3 napja valami egészen furcsa érzések jönnek és gondolatok! Egyszerűen nem tudom "kiverni" őt a fejemből állandóan rá gondolok pedig utálom, sőt gyűlölöm! Furcsa testi tüneteim is vannak. Valami egyfolytában arra késztet hogy vegyem fel vele újra a kapcsolatot, de nem akarom! Ilyenkor mi van?!


2020. máj. 29. 19:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul és furcsán érzem magam körülbelül 3 napja kezdődött. Arra ébredtem reggel az első gondolatom ő volt és szexuális téren is volt álmom vele, de én nem akarok tőle semmit utálom , és mégis akaratlanul ilyen gondolatok kínoznak egész nap! Most mit tegyek?! Nem értem az egészet!
2020. máj. 29. 19:54
 2/16 anonim válasza:
33%

1. Ne higgy az ezotérában.

2. Nem létezik ilyen, bele projektálod a fejedbe az álvallásod miatt.

2020. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
De létezik ilyen. Attól, hogy te nem hiszel benne, attól még létezik.
2020. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Eddig nem hittem de nagyon is létezik ugytűnik!!!
2020. máj. 29. 21:02
 5/16 A kérdező kommentje:
Ilyen még életemben nem volt
2020. máj. 29. 21:02
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Keress fel valami szakembert biztos van.. Mágiától kezdve fizikai dolgokig vannak emberek akik erre szakosodtak :)
2020. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Mindenképpen keress fel egy MEGBíZHATÓ látót aki letudja ezeket szedni rólad, meg ha már ott vagy kicsit jobban kérdezősködj a dologról.
2020. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Ajánlom hogy gyógyítóval vedd fel a kapcsolatot.

Az olyanokat viszont kerüld el akik a kiszolgáltatott helyzeteddel vissza akarnak élni.

Ha felhívsz egy "hivatásost" és elmondod neki a sztorid az biztos fél millió alatt nem áll meg. A "népszerű" "mágusok" mindegyike gátlástalan és sokan csalók is.


Külön kiemelném hogy tárgyalás technikailag fontos hogy ne teríts mindent egyből!!!!

Mert ha nem mondasz el mindent, de rájön a hiányzó elemekre akkor lehet ért a szakmájához.

Amellett az alku technikára is figyelj.


De legjobb ha olyan gyógyítót vagy sámánt keresel aki azért csinálja mert ez a feladata és kér érte mondjuk egy ötöst vagy neadj isten egy tizest.

2020. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Lénárt Évi nagyon profi ebben ő leveszi rólad.

Szerintem egy 10 esnél nem kér többet.


Hát szoktunk feltetetni ilyet, de nem így, hogy előbb megutáltatjuk magunkat a csajjal, ráadásul el is mondjuk neki, hogy mit csinálunk vele XD

2020. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

De valójában te akarod vele a kapcsolatot, csak mérges vagy rá mert feltette rád.


Ha nem mondta volna el, egy szép pár lennétek :)

2020. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!