Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Olyan, mágikus tárgyak, ami a...

Olyan, mágikus tárgyak, ami a "lélek tárolására/bezárasára" vannak?

Figyelt kérdés
Álmodtam egy ilyen tárgyról. Azt hiszem fekete mágia a dolog.

2020. jún. 2. 20:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tom Denem naplója XD
2020. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Amúgy igen én is ezen röhögtem, hogy más eszembe se jut :D de ez egy pici kis doboz szerű tenyérnyi valami volt.
2020. jún. 2. 20:57
 3/22 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Tényleg bármi.
2020. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a filmet :)

[link]

2020. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Bármibe bezárható? És nem tudunk olyanról ami, idézőjelben kicsit híresebb lett?? Nem tudom, biztosan láttam valahol, vagy olvastam róla azért álmodtam vele. De semmi nem jut eszembe. Kerek kis doboz vagy pécset. Fa és pentagram van rajta.
2020. jún. 2. 21:00
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, szeretem az ilyet :D
2020. jún. 2. 21:02
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Pandóra szelencéje valami ilyesmi, de abba gonosz lelkek és kórságok voltak bezárva.


Ha simán lélek tárolásról van szó doboz nélkül akkor eszembe jutott Koscei tűje is.

2020. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Rá keresek a tűre is. Mindig hall valami újat az ember :) ez kicsi volt és csak 1 volt meg belőle de még 5-6 hiányzott ... elég élethű "álom" volt.
2020. jún. 2. 21:08
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Kosceo tűje egy szláv mondában van amiben Koscei egy varázstűre tűzte fel a lelkének darabjait, amit egy nyúlba rejtett kacsában lévő tojásba helyezett és, elásta a Buyan varázslatos szigetén lévő öreg tölgyfa alá, egy vasládikába.

Ha valaki rátalál a ládára és kinyitja, a nyúl elszalad. Ha a nyulat lelövik, a kacsa elröpül. Ha pedig valaki megszerezné a tojást, az irányíthatná Kosceit. Viszont ha a tojás vagy a tű eltörik, Koscei meghal.

2020. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
:DDDD
2020. jún. 2. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!