Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet úgy szerelmi kötést...

Lehet úgy szerelmi kötést cainálni, hogy csak én ismerem az 'áldozatot' és ő engem egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok!, hogy ilyenkor mi történik, ha történik egyáltalán valami.

2020. jún. 6. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagyon nagy hülyeség!
2020. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem igaz.Komoly dolog a szerelmi kötés.És csak kevesen képesek rá hogy megcsinálják
2020. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet.


- Nem létezik olyan, hogy "szerelmi kötés"

- Ha létezne is, rohadt etikátlan lenne

- Nem létezik mágia, legfeljebb a HP-sorozatban

- Enélkül is találsz párt.

2020. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

2-es azért írtam, hogy hülyeség, mert ahelyett hogy odamenne ismerkedni ahelyett sötét dolgokkal akarja megkötni a másik szabad akaratát és érzéseit.


Amúgy 3-assal értek teljesen egyet!

2020. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Aki meg extra zenzitiv az észre is veszi a terved, és egy ideig eljátsza hogy bemanipuláltad, aztán mikor már azt hiszed a te kezedben van a gyeplő akkor jön a kop kop koppanas!
2020. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy te magad sem veszed észre, hogy úgy beszélsz az illetőről mint valami ragadozó bűnöző "áldozatnak" nevezted, undorító, te nem vagy szerelmes, te csak magadat szereted. Ego!
2020. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2020. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Ja mi történik. Há érezni fog ugyanúgy egy vágyat feléd, csak nem tudja beazonosítani, hogy mire is vágyik.
2020. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogy lehet
2020. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ne aggódjatok, nem akarok senkit se elátkozni! XD Csak előjött egy ilyen hülye gondolatunk barátnőmmel.
2020. jún. 7. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!