Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 1 év után működésbe léphet...

1 év után működésbe léphet még a fekete esküvő mágia, ha eddig nem történt semmi?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ön elmebetegnek tetszik lenni?
2020. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
不不不不
2020. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Ez egyből hat. Ha nem hatott egyből, nem is fog. De azért megnézem miről beszélsz...

Nincs ott semmi féle energiagóc. Nincs minek hatnia.

2020. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Árulja már el valaki, mi a bánat ez a fekete esküvő, mert hetente van róla kérdés...
2020. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, szerintem csak azért rakják ki, hogy az ezo-ban nem hívők ráharapjanak és lepontozhassák őket :)
2020. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
20%
Sajnos igen! Egy ismerősöm tini korában csináltatott és 2 évre rá aktiválódott, majdnem beleőrült! Szerintem hagyjatok fel az ilyesmivel, nem szabad a külső erőkkel játszadozni és szórakozni. Már 30 on felül van, de még mindig annak issza a levét, pedig már leszedette, ha persze sikerült leszedetni.
2020. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
40%
Attól is függ, hogy ki csinálta!
2020. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
8-as, leírnád mi történt az ismerősöddel? És bármi történt, történik vele, miért gondolja, hogy az a fekete esküvő miatt történik?
2020. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!