Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan idézzek meg incubust?

Hogyan idézzek meg incubust?

Figyelt kérdés

Nem érdekel konkrétan minek nevezzük és milyen besorolás. Felőlem lehet akár hallucináció is, agyban zajló folyamat, ami orgazmust idéz elő. Trollok kíméljenek. Másfél hónapja nem szexeltem és nem tudok a stressztől magamnak sem csinálni semmit, de érezni szoktam, hogy valami hozzám ér, felforrósodok és többet akarok.

Minden nap évek óta rémálmom van és az életem katasztrófa. Hátrányok nem érdekelnek.

Hidden wikin is próbáltam keresni ezzel kapcsolatban, de ott sem találtam semmi értelmeset.

Máshogy kérdezvén/ keresve démonidézés kapcsán sem, csak 200fejezetes vallási cuccot, ami akkora kamu volt átlapozva is, hogy vertem a fejemet a falba.

Valaki járatosabb a témában?


25L



2020. jún. 29. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Trollkérdés.
2020. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mindjárt mennek a privik a sok incubustól :D
2020. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, én is akarok egyet már egy ideje. Sok módszert kipróbáltam már, egy se sikerült.

De az erotic hypnosist kipróbálhatod, az elég jó.

2020. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem trollkérdès, de kösz a semmit.
2020. jún. 29. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Te írtad ki a jógás kérdést? Szerintem próbálkozz mással, démonok elég nagy valószínűséggel nem léteznek (sajnos).

Hihető hallucinációi pedig inkább csak az alapból instabil embereknek szoktak lenni, akik meggyőzik magukat a látottak valóságosságáról. Szóval ha te egy kicsivel is szkeptikusabb vagy az elvakult ezoterikusoknál (a kérdés alapján igen), ez sem túl járható út.

2020. jún. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem ő vagyok, de láttam a kérdést.

Nem jógázok. Lusta vagyok és nem érdekel.

2020. jún. 30. 03:19
 7/10 anonim válasza:
Hát figyelj ilyen problémával gyere hozzám este tudok menni :D . Na viccet féretéve tudok segíteni ugyanis nem 1-2 démon idézésen vagyok túl. És a koromhozképest (14) sztem tudok 1-2 dolgot a témában. Démont idézni tudok nem 1-et nem 2-őt. Jósolni is tudok. Szvl nem az alap szintet tapogatom :)
2020. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

14? Bocs hogy előítéletes vagyok, de valahogy nem tudlak komolyan venni. Igaz a Dalai Lama is korán felnőtt-a 7 év Tibetben nem rossz film-, de ez most valahogy más.

Egyébként meg nem vagyok pedofil. Elég béna "poén".

2020. aug. 12. 17:58
 9/10 III. A nagy károly ***** válasza:

Hát ami nekem beszokott válni az egy extasy és egy egyéjszakás kaland. Végülis az egy agyban játszódó folyamat amiből közvetlenül ugyan de orgazmus lesz.

Kérlek ne vegyél tolakodónak, mivel egy igazi úriember vagyok, de ha szeretnéd szívesen eltólnék veled két liter kéjgázt egy ördögjelmezben...

2020. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Megmutatom neked az incubust.

Egy kicsit furulyázni kell neki és megjelenik.

Tudod, mit a kígyóbűvölő a kobrának.

Amint megidézted máris nekikezdhetünk a stresszoldásnak.

Ez nem hallucináció lesz, hanem élőben toljuk.

Benne vagy?

2020. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!