Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Szálemi(nem tudom hogy kell...

Lucifer Morningstar fan100000 kérdése:

A Szálemi(nem tudom hogy kell irni)boszorkányságról ki mit gondol? Melyik történet szzálakat tart belölle igaznak? Szerintetek még mindig vannak leszármazottjaik vagy a Szálemieknek mar a vere teljesen ki hunyt?

Figyelt kérdés

Kérem aki nem hisz ebben az ne irjon csak akkor ha tényleg a kérdésre válaszol.

Koszonom



2020. júl. 5. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tudod hogy kell írni, nem érdekel az egész.
2020. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat oke?
2020. júl. 5. 14:18
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor bocsabat Salemi boszorkányper
2020. júl. 5. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Hát ott sokakat kivégeztek de szerintem vannak még olyanok akik leszármazottjaik azoknak akik megúszták, de az nem biztos, hogy ők is boszorkánykodnak
2020. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vannak.
2020. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint milyen történelmi szálak? Hogy volt néhány nárcisztikus, pszichopata állat, aki mondva csinált okok miatt(pl. az évben nem volt termés, vagy a száj és körömfájás, vagy sertéspestis miatt hullottak az állatok, vagy halva születés miatt stb stb..) kellett bűnbakot keresni? És ehhez asszisztáltak a falusiak, hogy ők megússzák? Igen ez igaz. És van-e ma is élő leszármazott? Igen, lehetséges. De ezt miért kellett az ezotéria rovatba írni?
2020. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy kihunyt a vére? 🤔
2020. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!