Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki megátkozott minket?...

Valaki megátkozott minket? Hogyan lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Sosem hittem a rontásban, átkokban, de mióta csőstől jön ránk a sok probléma, azt hiszem van benne valami. Meg lehetállítani?

Kb. egy, másfél éve kezdődött. A férjem otthagyta a munkahelyét, mert túl messze volt és miután a munkatársa, akivel együtt dolgozott elköltözött, egyedül nagyon sokba került a mindennapos utazás. (Pék a férjem.) Kapott egy jó ajánlatot a közelben. Elfogadta, két hónap után becsődölt a cég. Semmi nem jött össze és sorra jöttek a gondok. A szép új autónkat le kellett cserélni egy olcsóbbra, de miután hazahoztuk, másnap defektet kapott vele a férjem. (csak a bal első kerékből 8! db szöget vett ki az autószerelő.)

A következő munkahelyén a hátában izomszakadás lett, persze még próbaidő alatt, nem tudott menni dolgozni (Wc-re is csak segítséggel szinte) kirúgták. Közben megszületett a kisfiunk, akit ugye el kell látni, így az autónkat elvitte a bank! Aztán kijött az áramszolgáltatótól egy levél, hogy elszámoltak valamit és a havi 15 ezer Ft-os villanyszámla mellé fizessünk be még 22ezret. Hurrá!

Négy hete elromlott a mobiltelefonom, három hete pedig kigyulladt a házimozierősítőnk(be sem volt kapcsolva),két napra rá eldőlt az álló hangfalunk és összetört!

Végre egy jó dolog is történt, a férjem munkát kapott. Egy hétig dolgozott, mikor múlt hét pénteken lerobbant az autónk (amit direkt azért szereztnk be gyorsan, hog el tudjon járni dolgozni. (busszal nem ér be munkakezdésre és éjszakásból se nagyon tudna hazajárni) A kocsinak úgy tűnik kampec.

A férjem ma megkapta a felmondólevelet, pedig kért egy kis időt, míg talál valami megoldást.

Ja! Tegnap bekapcsoltam a digitális fényképezőnket, de elromlott!

Most csak ennyi jut eszembe, de ki vagyok készülve.

A pénzünk elfogyott, lassan már nem is eszünk.Minden,amibe fogunk rosszul sül el.Mikor lesz ennek vége?


2008. nov. 25. 15:41
 1/7 anonim válasza:
100%
gondolj arra hogy mostantól csak jó dolgok jönnek,hidd el ez beválik!amíg mindig csak a rosszra,negatívra gondolsz,addig csak rossz dolgok fognak történni!szerintem nem átkoztak meg!csak túl negatívan gondolkodtok.
2008. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hát mi is voltunk ilyen cipőben. Már én is azt mondogattam sokat hogy minket is megátkoztak. De aztán próbáltam összeszedni azokat a dolgokat amik még jók és szépek az életemben és megpróbáltam úgy felfogni ezeket a nagyon nehéz dolgokat, hogy ezeket át kellett élnem ahhoz, hogy a jövőben majd alkalmas legyek valamilyen dolgokra. Aztán lehet hogy ez hülyeség, de segített kicsit átlépni a dolgokon.

Most csak arra az egyre gondolj hogy ott a kicsi, egy kis élet.

Nagyon sajnálom, hogy a férjed így jár folyamatosan. Meg hát ez a kocsi. Sajnos a mai munkahelyeken ez van.

Próbálj meg erős lenni! Kívánom neked hogy végre végeszakadjon ez a negatív sorozat! És legalább ennyi jó jöjjön mint most volt a sok rossz!

2008. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Az elsővel egyetértek. Nagyon fontos a pozitív hozzáállás.
2008. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem vegyél egy füzetet, mintha egy napló lenne, csak annyi különbséggel, hogy csak a jó dolgokat írd bele. Minden nap végén ülj le, és jegyzetelj le minde kis jó dolgot, ami történt Veled,Veletek a nap folyamán. Szerintem segíteni fog.
2008. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönök minden vigasztaló szót! El sem tudjátok képzelni milyen jól esett. Ha a kisfiam nem lenne, már rég megöltem volna magam. Már teljesen beleéltük magunkat, hogy szép első karácsonya lesz a fiamnak! Nem adom fel! Megpróbálok pozitívan gondolkodni. Talán van benne valami...
2008. nov. 25. 22:11
 6/7 anonim válasza:

Minden ami történik hordoz számunkra valami tanulságot.

Nekem a ti pech-sorozatotok azt, hogy a "sors" sorra elveszi tőletek azokat a dolgokat amik valójában haszontalanok, értéktelenek (bár megszoktuk, szeretjük, kényelmes stb). Valószínűleg azért, hogy a fontos dolgokra koncentráljatok. Egymásra, a gyerekre. Azokra az értékekre amelyek nem pénz alapúak. :))

Ha így nézed, nem sorscsapás, hanem útmutatás a helyes értékrend és a mély, odafigyelő kapcsolatok felé. :)

Addig fog tartani, amíg képesek lesztek arra, hogy lelketeg legmélyéről azt mondjátok, hogy "mindez nem fontos. Semmi sem fontos, csak az, hogy együtt vagyunk, hogy szeretjük egymást, hogy bízhatunk egymásban, támogatjuk egymást a bajban is és bármikor. Ha így van, minden megoldódik. Lesz fent is."

2008. nov. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
56%

Szerintem léteznek átkok, és ezellen azt teheted, hogy leveteted egy hozzá értő szakember segítségével. Ő meg tudja mondani, hogy egyáltalán van-e rajtad, vagy sem. Egy ismerősöm azon nyomban könnyebbült meg, mihelyst a táltos levette róla az átkot.


Vagy "visszaküldöd" az átkot a feladójának, aki rádküldte - ezt azonban nem ajánlom.


A pozitiv gondolkodás erelyét is fontosnak tartom, de én a te esetedben - mert ez már tényleg túlzás - azzal a válaszadóval értek egyet legjobban, hogy az élet jelzést akar küldözgetni ezzel nektek.


Valamifajta hasonló cipőben járok most én is. Az álláskeresést már nem is erőltetem, mert érthetetlenül otromba hozzáállást kapok vissza a munkáltatóktól.

Ezt én úgy értékelem, hogy az élet mosmár saját maga késztet arra, hogy hagyjak már fel végre olyan állásokra való jelentkezésekkel, amiket valójában ki nem állhatok. Tehát stop. Inkább azon kezdek gondolkodni, melyik volna az a munka, amit tényleg élveznék csinálni az életben.


Ez csak egy példa volt tőlem, de nálam is vannak technikai problémák is sűrűn. És egyetértek. Azért vannak, mert nincs is rájuk olyan szükségem.


Fel a fejjel!

2008. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!