Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés működik ?

A szerelmi kötés működik ?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 20:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

9es persze nagyon boldog lehet a "szerelmed" miután nem tud szabadulni attól akivel önszántából nem lenne együtt...

Te boldog lennél ha olyannal kéne lenned akivel szabad akaratból nem tennéd?

2020. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

Te márcsak tudod.

Boldogok vagyunk újra,neked savanyú a szőlő??

Mert nekem sikerült a szerelmi kötés?

Egy kapcsolatért tenni is kell!

2020. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
12es miért lennék irigy? Az én párom kötés nélkül van velem, nem azért mert pénzért ráerőszakoltattam:-D
2020. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy most boldog vagy, de a fekete mágia nem játék...

Lesz ennek még böjtje is.

Csak nehogy igazam legyen.

2020. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%

Ez fehér mágia volt.És igen sokkal jobba kapcsolatunk mint előtte.

Eddig csak átvertek meg lehúztak egy csomó penzzel a semmirea, sok kamu boszi

2020. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha olyat akarsz megkötni, aki még nem , vagy már nem a tiéd, az adott esetben már a fekete mágia területe. Nagyon sokat árthatsz ezzel magadnak és a másiknak is. Például épp ezzel akadályozod meg, hogy egymásra találjatok igaz szerelmeddel, akit a sors tényleg melléd rendelt.
2020. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
15ös, ha valakire akarata ellenére kényszerítesz valamit az fekete mágia, akármit is adtak be neked.
2020. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

Nincs fekete-fehér-vörös hanem mágia van.


Jó becsapós dolog ez egy világinak, aztán néznek nagy szemekkel mikor átok alatt vannak, és nem értik, hisz a boszi fehér-mágiának mondta.


Kérdem én, tudott valaha sátán igazat mondani, mikor ő a hazugság atyja, és egy boszorkány az ő felkent embere? Nem. Akkor?

2020. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
55%
Nekem működött és már a második babával vagyok terhes 😄
2020. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%

Nekem volt anyós mesèlte hogy a fèrje az akkori párom apukája egyik napról a másikra semmi előzmèny nèlkül lelèpett egy másik nőhöz , a volt anyósom össze omlott elmondása szerint napokig sírt megakart halni


majd egyik munkatársa adott egy teloszámot neki hívd fel megoldódik a problèmád , megtette felhívta egy jós fèrfi volt egy öreg úr ,


a 80 as èvekben 10 ezer forintot kèrt az első beszèlgetèsèrt közölte vele nem sarlatán ha akar valamit akkor megfizeti .

Majd a jós szèt akart nèzni a házában a tárgyakat színeket , mondta a születèsi dátumából nèvből stb adatokból hogy a piros színt tüntesse el a lakásból de mèg a legkisebbeket is , a kaktuszt szúrós növènyeket is kidobatta vele mondván a kapcsolatban ami szúr vág haragot jelent , megcsinálta a volt anyós ,


majd kèrt tőle kèpet egy ruha darabot mármit a fèrjèèt ès a hollóházi kèszletèt adja neki pluszban oda ès mèg 10 ezer forint


ès holnap megcsinálja , elmondta 7 èvig fog tartani csak utánna vissza szál tehát fordul a kocka az anyós lesz olyan szerelmes hogy nem fog látni a szerelemtől 🙂


Persze mondta anyós őt nem èrdekli semmi vissza akarja kapni a párját .


Mondta hogy a lábtörlöt dobja ki amin utoljára kiment az öreg vegyen egy újat rakja ki , ezt is megtette .

Eltelt pár nap ha jól emlèkszem egy hèt a jóslás után az öreg verte az ajtót mintha mi sem törtènt volna haza költözött , ugye 7 èvig tart èn azt hiszem a 3. Ik èvbe kerültem be közèjük .


Èrtetlenül álltam adolgok előtt mielőtt nem hallottam a törtènetet ,mert az öreg mint egy automata robot munka utan fozott mosott takarított a volt anyós lábát minden híradó időpontba átkente masszírozza ,fonta a haját ès mèg sorolhatnám ,


kèrdeztem is az akkori páromat hogy lehet ilyen aranyos rendes valaki ??! Majd az anyjával összenèztek ès mosolyogtak ,akkoriban nem èrtettem mèrt de azt tudtam elmondták hogy règebben mèg verte is a volt anyóst az öreg ,rossz ember volt .


Igen ám èn közbe megtudtam ezt a dolgot a volt anyós elmesèlte hát közeledett a 7.ik èv


mondom biztos hum buk az egèsz csak megváltozott az öreg jó ember lett , de azèrt titkon vártam azt az èvet mikor lejár a 7 èv , nem rosszindulatból pusztan kiváncsiságból .


Abban az èvben mikor lejárt a 7 èv meghívták őket egy szülinapra ,előtte pár hèttel egyre sűrűbben járt hozzánk az akkori após öreg panaszkodni a volt anyósról hogy elege van hogy sorozatot nèz egèsz nap ő csinálja a háztartást stb mintha felèbredt volna elkezdett gondolkodni kitisztult teljesen ,


A szülinapon összejött a sogórnőjèvel úgy hogy a ruháit mindenèt ott hagyta a volt anyósnak a kocsival már egy másik faluba szöktek el ..vettek egy kis házat tudomásom szerint mai napig eggyütt vannak


Akkor mèg 4 èvet voltam abba a családba ès azt láttam az öreg fènykèpèvel aludt sírt minden nap szóval amire figyelmeztette a jós beteljesedett, neki mások elmondása szerint nincs most se párja várja vissza az öreget


Ezèrt gondolj a jövőre a normálisabb jós elmondja hogy ez vissza száll de lesz olyan aki eltitkolja .


el kell engedni nem a te utad èvek után akit a sors neked szán azzal jót nevetsz majd magadon hogy mit akartál nem játèk a dolog èn vègignèztem egy agymosott robot embert akinek csak igen nem volt a válasza durva volt .


Fejleszd magad annyi más dolog van a világon mint a fèrfi több milliárd ember átèli ezt a dolgot sajnos mèg fogod is többszor is.

2020. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!