Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 369 manifesztáció: kézbizsergé...

369 manifesztáció: kézbizsergés egy bizonyos lapon?

Figyelt kérdés

Leírtam egy kívánságom, és a lapra tettem az egész tenyerem.

Felállt a szőr a karomon és kellemes bizserges jarta át a bőröm, körülbelül fél percig intenzíven. Ha szünetet tartottam, akkor is visszatért, ha újra a lapot érintettem.

tapasztalat?

Mit jelent? Jót, rosszat?


Más lapokon halvány érzésem van.



2020. júl. 30. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
5%

Anyu kevert rumot is az esti kakaóba vagy mi van?

ha szédülsz és félrebeszélsz ami eléggé látszik szóljál neki nehogy rosszabbul legyél itten.

2020. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Villámlani fog...
2020. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod miről van szó és nem hiszel a mágiában mi a francot keresel a kategóriában? Aruld mar el kerlek xd
2020. júl. 31. 02:41
 4/4 anonim válasza:
100%
Valószínűleg az energiád adtad át ezzel elindítottad a folyamatot valamilyen sziten. Jó dolog, általában amikor bizsergést érzel vagy hideget vagy meleget akkor az energiát érzed ami mindent átjár. Ha eddig nem próbáltad és ez volt az első alkalom akkor javaslom kezdj el a boszorkánysággal foglalkozni már ha érdekel a téma vagy hiszel benne mert lehet nagy erő van benned.
2020. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!