Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol van Nyíregyházán vagy...

Hol van Nyíregyházán vagy közelében ezoterikus bolt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Google: Nyíregyháza, ezoterikus bolt.

Első használható adat megtalálásáig eltelt idő: 3 másodperc.

Eredmény: [link]

2020. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Miért kell mindenhez odaböfögni, hogy google? Ha már van egy kérdezős oldal, miért ne kommunikálhatnának az emberek inkább egymással? A google sem mutat ám ki mindent, tudtad?

Komolyan....

2020. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

#2: nekem ezzel az a célom, hogy ha valakinek nem jutna eszébe ez a sokkal egyszerűbb megoldás, akkor megtanulja, hogyan lehet keresni a Google segítségével. Mert érthetetlen módon nagyon sokan nem tudják használni, vagy nem jut eszükbe valamiért.

Így, ezzel a tudással felvértezve, ha a kérdező holnap után állatkertet keresne Debrecenben, vagy kisállat kereskedést, pár másodperc alatt megtalálja, és nem kell esetlegesen órákat, napokat várnia, hogy itt valaki - sokszor ugyanúgy a Google segítségével - megkeresse helyette. Szóval jó szándékkal tettem, tényleg.

2020. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
3-as ilyenkor többnyire valós tapasztalatra kiváncsiak (ez esetben, aki mondjuk odavalósi és ténylegesen tudja, hogy ott van egy bolt és jó is esetleg) Én is szoktam használni a Google-t ettől függetlenül szoktam valós tapasztalatokat is kérdezni, mert nem kell csak arra támaszkodni. Így is eléggé elidegenült a világ, nem kell erre biztatni még jobban másokat. Kérdezzünk egymástól.
2020. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
4-es, igazad van, bár - talán nem kéne, de - próbálom ilyenkor mindig összerakni a képet, hogy a kérdező mit szeretne. Az ezotéria rovatban kiugróan magas a funkcionális analfabéták aránya, ez gondolom nem lep meg senkit. Én nem állítom, hogy a kérdező funkcionális analfabéta lenne, de azért azt sem gondolom, hogy túlzott elvárásai voltak információgazdagság tekintetében az üzlet címén túl. Talán egy következő kérdésben érdeklődik majd, hogy hogy lehet eljutni oda busszal. Majd arra válaszolhattok személyes tapasztalatok alapján, én kimaradok belőle, nehogy véletlen sértődés legyen, hiszen nincs ilyen szándékom.
2020. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Subridubri utca nyóc. Ződ épület.
2020. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!