Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan, aki valóban...

Van itt olyan, aki valóban ért a mágiához?

Figyelt kérdés
Gyermek korom óta foglalkoztat a téma, de sajnos a könyvek, internet szinte egésze hazugság. Van itt olyan, aki valóban ért hozzá?

2020. aug. 10. 15:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
48%
Itt csak olyanok vannak, 20+ centis pénisszel.
2020. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Ez az emberekkel a legnagyobb bajom, ostobák. Én feltettem egy kérdést, amivel nem bántok senkit, jogom van hinni amiben szeretnék, erre te ok nélkül jössz ilyen pofátlan "viccel". És most, hogy te jól meg mondtad, jobban érzed magad????
2020. aug. 10. 15:20
 3/68 anonim ***** válasza:
44%

Szia,

Én mágiához nem értek, de biztos vagyok benne hogy erős hittel Istenben és Jézusban és egy Szentolvasóval az összes gonosz vagy rossz szándékú mágiát vagy dolgot el lehet kerülni/hárítani..

Áldott napot!

2020. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
54%
Hetkoznap magiai masok mint a meseben. Hetkoznap magiaja ha peldaul egyszeru alapanyagokbol varazslatos etelt tudsz kesziteni. Ugyan ilyen magikus amikor egy kis kedvesseggel es egy kis figyelemmel elvarazsolod a masik szivet/lelket. Sokfajta magia van es letezik.
2020. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
57%
Az egész mágia kamu, tehát nehéz értelmezni a kérdést, hogy ki ért hozzá. Úgy érted, ki kamuzik a legjobban, vagy ki az, aki mondjuk ilyenből írta a szakdolgozatát, doktori disszertációját? Na nem mágiából, hanem mondjuk abból, hogy minél tanulatlanabb valaki, annál hajlamosabb hinni az ilyen megfoghatatlan dolgokban. Utóbbiból van szakirodalom, magáról a "mágiáról" meg inkább magukat komolyan vevő mesekönyvek.
2020. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
Például gyógyításra gondolok, nem a mesebeli dolgokra ahol egy csettintésre tea vagy akármi lesz elöttem. Vagy az átkok elhárítására ahogy már fentebb említették.
2020. aug. 10. 15:53
 7/68 anonim ***** válasza:
62%
Jesszus, ne! Gyógyításra orvost, átok elhárítására pszichológust ajánlok! A legjobb szándékkal.
2020. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
53%
Se itt, se máshol nincs.
2020. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
47%
Nincs
2020. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
51%
Harry Potter.
2020. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!