Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Sátánnak eladhassa az ember...

A Sátánnak eladhassa az ember más ember lelkét is? Ha úgyis jó a Sátán miér baj?

Figyelt kérdés

Nagyon sok Hoolywoodi mondja, hogy a siker pénz reményében eladta lelkét a sátánnak. Katy Perry, Lady Gaga, Madonna meg ezek itt [link] csak azután lettek híres csillagok miután eladták a lelküket a sátánnak. Érhető, hogy mindannyian sikerre, pénzre, boldogságra vágyunk, arra hogy ünnepelt csodák legyünk


Arra gondoltam, hogy jó a Sátán, amit ugye sátánisták megerősítetek, akkor nem lenne baj, ha nem a magam lekét adnám el cserébe neki, hanem egyik szomszédomét. Nagyon útálom a szomszédom, állandóan bömbőlteti a zenét este is sokszor, bezárja afolyosón az ablakot nyáron, kánikulába is. Állandóan veszekednek egymással a családban. A nő igazi hárpia. Ítélje meg lelkét a Sátán.


Ez így kivitelezhető ? Így is sikeres, sztár lehetek?

kszi.



2020. aug. 14. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Persze én is így csináltam hogy ,,Hé Saci kéne az ötös lottó főnyereménye itt van Kálmán bá' lelke cserébe már úgyis félig a sírjában van" Másnap megnyertem az ötös lottót úgy hogy még csak kedd volt.
2020. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Persze tök jó ötlet már el is adtam a tiédet gyorsba, akciósan.
2020. aug. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
De komolyra fordítva a szót nem. Csak azt adhatod el amivel te rendelkezel, a te tulajdonodat képezi. Ez olyan hogy én nem adhatom el a te házadat.
2020. aug. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Lux morulus ***** válasza:
81%
Tipikus Ábrahámita gondolkodás. A te lelked kell a francnak.
2020. aug. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
54%
Hogy adnád el neki? Tanúlni vagyunk itt, aki sikeres és minden összejön neki annak jó q karmaja, de le tudja rontani ha gonosz stb stb. Aki meg szerencsétlen annak pedig rossz a karmaja es vezekel. Ennyi.
2020. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az előbb adtam el egy Bigmac menüért neki a tiéd, de nehéz üzlet volt mert azt mondta annyit nem ér :-(
2020. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a sátánnal jó együtt dolgozni, akkor miért olyan boldogtalan a híres filmszínészek és énekesek élete? Rengetegen közülük drogfüggő, sokan alkoholisták, a magánéletük tragikus, boldogtalan. Rengetegen fiatalon halnak meg, sokszor rettenetes körülmények között...

Ne higgyetek annak, amit sátán ígérget, mert az csak a reklám. A bukott angyal valójában gyűlöli az embereket, de ugyanakkor az emberiség jótevőjének mutatkozik. Meggyógyítja a betegeket, és „egy új és dicsőbb” vallási rendszert kínál, miközben pusztító munkát végez. Kísértéseivel tömegeket tesz tönkre. A mértéktelenség elveszi az ember józan eszét. Következménye: érzéki bűnök, versengés, vérontás. Sátán gyönyörködik a háborúban, mert a háborúval felkelti a lélek legádázabb indulatait. Áldozatait bűnnel és vérrel átitatva sodorja az örök pusztulásba. A nemzeteket szembeállítja egymással, mert a háborúval el tudja terelni a figyelmüket arról a munkáról, amely az embert felkészíti az ítélet napjára, az Istennel való találkozásra.

Sátán az természet elemeit is felhasználja, hogy segítségükkel lelkeket gyűjtsön csűrébe. Kikutatva a természet laboratóriumának titkait, latba veti minden képességét, hogy – amennyire csak Isten engedi – úrrá legyen az elemeken. Isten pajzsként és bástyaként védi teremtményeit a pusztító hatalmától. De a keresztény világ semmibe veszi Isten törvényét; és az Úr meg fogja tenni azt, amit mondott: visszavonja áldásait a Földtől, és leveszi védő kezét azokról, akik törvénye ellen lázadnak, és másokat is erre tanítanak és kényszerítenek. Sátán tartja kézben mindazokat, akiket Isten nem oltalmaz. Sátán egyeseket támogat és sikerhez segít, hogy előmozdítsák terveit; másokra pedig bajt hoz, és elhiteti velük, hogy azt Isten okozta.

Míg sátán kiváló orvosnak tünteti fel magát, aki minden kórt meg tud gyógyítani, az általa okozott betegségek és csapások nyomán népes városok kihalt romhalmazzá válnak. Már most is dolgozik. A mindenütt és ezer formában előforduló tengeri és szárazföldi balesetekben és szerencsétlenségekben; a hatalmas tűzvészekben, vad tornádókban és félelmetes jégverésekben; viharokban, árvizekben, ciklonokban, szökőárakban és földrengésekben sátán keze van. Elsöpri az érő termést, aminek következménye éhínség és nyomor. Halálos fertőt lehel a levegőbe, és emberek ezreit elviszi a ragály. E jelenségek egyre sűrűsödnek és súlyosbodnak.

Arról, hogy miként lett a legszebb angyalból sátán, itt: [link] olvashattok.

2020. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem... Te ezek után szerintem a pokolban fogsz égni.
2020. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Lux morulus ***** válasza:
51%
Hát te Evankó, egy pusztitó jelenség vagy.😕
2020. aug. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
68%
De hogy lehetne eladni? Nem értem. Megjelenik neked és targyaltok vagy mi? Valaki mesélje már el hogy képzeli? Egyébként akkor ennyi erővel mindenki aki sikeres eladta a lelkét. Agyrém. Egy karmikus rendszerben vagyunk és mindenki azt kapja amit megérdemel az előző életek, cselekedetek alapján. Tanulni kell a hibákból. Egyébként meg sok sztárnak azért vannak gondjai mert azok is emberek. És olyan nincs hogy egy embernek az életében mindig minden jó.
2020. aug. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!