Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkány vagyok? Esetleg...

Boszorkány vagyok? Esetleg előző életemben voltam?

Figyelt kérdés

Már többen mondták rám, hogy boszorkány vagyok. Gondoltam most megkérdezem a szakértőket. Teljesen random élethelyzetekben mondták vadidegenek, akkor lehet benne valami ? Többször volt, hogy postán mérges voltam és amikor én következtem lefagyott a számítógépe az ügyintézőnek. Egyszer magától beindult még a tűzjelző is.


Én magam nem érdeklődök a boszorkányság iránt. Nem tudok azonosulni fekete színbe ágyazott vallásokkal illetve negatív töltetű hitrendszerekkel. Nem érzek semmilyen negatívat semmilyen vallás iránt sem. Kereszténynek neveltek. Az egyház szertartásait, mint bőjt pl nem tartom meg. Viszonylag szabadon gondolkodóként élek. Mégis sokan mondták, hogy boszorkány vagyok. Vajon lehet előző életemben az voltam ? Ez átszáll erre az életre is? Egyik barátom mondta, hogy magas rangú pap voltam a középkorban. Az is átszáll ?


Látja ezt valaki spirituális síkon?


2020. aug. 16. 21:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
8%

Ha sátán ráolvasást alkalmazott nálad, még tudatlan idődben, akkor miért csodálkozol, hogy a korcs és szennyezett mag kifejlődött benned, ami elfogja pusztítani az életed, és amikor kiszolgáltad, mint egy rongyot fog eldobni téged? mikor már nem hozol hasznot neki? Ezen miért csodálkozol?


Törvényszerű.


Lehet, hogy valakit megtudsz vezetni, hogy nem alkalmazod-engem nem.


Jezabel a vallás, és a mágia feje. Ez nőben, férfiben ugyan úgy megtalálható.

Láttam pár embert a végén, mikor már nem futott a szekere-hát az ellenségemnek nem kívánom.

2020. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
6%

Jah, és ne nevezd magad kereszténynek.Mert nem vagy az.


1000 hozzád hasonló emberből ha 1 tud ép bőrrel kiszállni ebből, Isten segítségével-sokat mondok. Jól olvasod: 1.

2020. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
10%

Korábban kellett volna gondolkodnod és nem kevélyen azt hinni, hogy te vagy a valaki, mert sorsokba avatkoztál és láttad a romlásukat, és azt hitted hogy Isteni hatalommal vagy felruházva...


Korábban.


Sátán csatlósainak vége-mindig nyomorúság és őrület.

2020. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

1,2-es. Azt akarod mondani, hogy Aátán valamikor ráolvasott egy varázsigét és ettől boszorkány lettem, anélkül hogy bármit is tettem volna érte? És még keresztény sem vagyok?


Ez így megy? Az Istenségek mögöttünk versenyeznek értünk?

2020. aug. 16. 21:23
 5/44 anonim ***** válasza:
3%

4 *Már többen mondták rám, hogy boszorkány vagyok.


Miért szerinted ez micsoda? Ez egy mezei magvetés, ráolvasás.


A kevély ember azt hiszi, hogy hűha..ha nem kevély az ember és szerencséje van lepereg róla, mert más dolog jobban foglalkoztatja akkor mikor ez történik. Az Isten kegyelmet akar neki adni, beleavatkozik az életébe-megtér az illető és több éves harcába kerül szabadulni belőle. Pedig: még csak nem is nyúlt bele-úgy ahogy te.És nem győz hálát adni Istennek, mert tudja miből szabadult.


Neked már ez a lehetőséged már elúszott. Nekem nem.

2020. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%

*Nekem nem, mert én megragadtam és mindig is Istenhez tartoztam. De generációsan bennem volt.


Aztán emlékezz: Illés és Jézabel+Jézabell papjai esetére.


Illés egyedül volt-de vele volt Isten.Jézabell papjai 100-an voltak

és mégis ISten győzőtt.

2020. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
0%

És: még most sem adtad fel, hogy elpusztíts.


Pedig te fogsz elpusztulni.

2020. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
97%
jézusom ki ez az őrült felettem?
2020. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
95%
Hú, kérdező, itt azért az egyik "szakértő"-re ne hallgass! Valószínűleg nem vette be a gyógyszerét, vagy ráivott!
2020. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 zol56 ***** válasza:
89%

9-es jól mondja. :-)

Jó sokat ráihatott. Rosszabb esetben komoly mentális problémái lehetnek. Ha troolkodik akkor meg egy igazi idióta.

Szóval kedves kérdező, lehet vannak bizonyos képességeid melyeket valahogy érzékelik azemberek. Régebben rámondták boszorkány, varázsló, mágus. Napjainkban a rohanó felgyorsult életünk a stressz, munka elnyomják, lecsökkentik ezeket a képességeket. Nem tudnak igazán kiteljesedni, de... attól még vannak.

Lehet benned is. De semmiféle isteni és sátáni tulajdonsága nincs. Ezek a természet adományai. Hosszú téma, sokat lehetne írni róla.

2020. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!