Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés miatt lehet...

Szerelmi kötés miatt lehet lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Féléve rakattam rá páromra egy szerelmi kötést egy ismerősömmel aki szűk körben segíteni szokott 2 hónap volt mire bejött a kötés bár nem hittem benne és elég feszült is voltam mivel jött neki egy 3. személy is . A lényeg 2 hónap múlva megbánta szakítást és azóta is minden oké köztünk DE sajnos nekem sokszor fejembe van, jogy csak kötés miatt van e velem..hogy mi történne ha leszedetném kötést velem maradna e :/ és van egy kis lelkiismeret furdalás emiatt mit tegyek? Én nagyon szeretem őt



2020. szept. 2. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Lehet lelkiismeret furdalásod, de mivel nem létezik szerelmi kötés, ezért ne legyen. Vetesd le a kötést, ha ennyire hiszel benne, nem változtat semmin. Egész egyszerűen nem jöttek össze a dolgok a 3. személlyel így visszament ahhoz ami működött.
2020. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne bonyolitsd túl a dolgot. Úgy lett, ahogy szeretted volna, örülj neki.
2020. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Szerelmi kötés nem létezik, úgyhogy emiatt kár aggódnod. Amiatt lehet lelkiismeret-furdalásod, hogy ezek szerint a másik szándéka nem is érdekel, azt tartod fontosnak, hogy neked jó legyen. Ha szeretsz valakit, aki el akar menni, akkor el kell engedni. Miattad legyen veled, ne azért, mert - bár ez tényleg nem létezik - szerelmi kötést tettél rá. Nem így lenne helyes szerinted?

A 3. személy nem jött be neki, így egyszerűbbnek látta visszamenni hozzád. De ha megint jön valaki, valószínűleg ugyanúgy szakítani fog, vagy majd a hátad mögött csal meg.

2020. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De összejöttek és ő szakított a lánnyal..plussz kicsit megváltozott párom ragaszkodóbb sokkal és féltékenyebb mint régebben . De oké köszi válaszokat lefogom vetetni kötést
2020. szept. 2. 11:31
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Összejöttek, és nem vált be nekik a dolog. Ezáltal a szemében felértékelődött a régi párja, nem csoda, hogy visszament és ragaszkodóbb is lett.


Semmi köze a kötésnek az egészhez.

2020. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerelmi kötés nem létezik, ne viccelj már. De oké, én nem akarok beleszólni, hidd el, ha szeretnéd - tündérmese kategória, felnőtt embernek illene mondjuk szellemileg túlnőni ezen. Viszont kérlek, nehogy fizess ilyenekért. Rontás, szerelmi kötés, pénzenergia, ezo-jósok, stb mind baromság, de sok csaló él vissza a hiszékenyebb emberek kiszolgáltatottabb helyzetével.
2020. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha tényleg szeretnéd, akkor soha nem süllyedtél volna le odáig, hogy kötéssel láncold magadhoz, nyilvánvalóan csak saját magadat szereted, az ő akarata semmit sem ér a szemedben. És ez tök független attól, hogy amúgy is humbug az egész és nem is emiatt ment vissza hozzád, hanem mert a másik lánnyal szarabb volt, mint veled. Remélem talál majd egy olyan nőt, aki tényleg szereti és nem tenne vele ilyet.
2020. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Elhinni a szerelmi kötés létezését olyan, mint ha azt mondanád, hogy sajtból van a Hold.
2020. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

Szia,

Hallgass a lelkiismeretedre és kerüld a mágiát is .. keresd Istent, hallgass a védőangyalodra és tudni fogod mi a helyes lépés..


Az angyalokról bővebben, itt lehet olvasni pl.:

[link]

2020. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem csak a kötés miatt van veled, ez nem így működik! Most nem kell levetetni a kötést, ez se így működik!

Szeressétek egymást, és ennek megfelelően tartsátok tiszteletben a másik személyiségét, türelmesen csiszolódjatok össze! Legyetek boldogok!

2020. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!