Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van olyan akinek segített a...

Van olyan akinek segített a szerelmikötés?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hatása van, azt tapasztaltam.
2020. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D-Mano ***** válasza:
28%
A szerelmi kötés nem segít senkinek, hanem árt mindenkinek, aki érintett benne.
2020. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Nem mert nem valós dolog. Ártani viszont tud azzal hogy hamis reményeket kelt abban aki "elvégzi" a kötést, illetve negatív hozzáállásra ösztönzi őt mivel hogy lazán rákényszerítene mást arra hogy akarata ellenére szeresse őt. De még szerencse hogyez az egész egy valótlan hülyeség
2020. szept. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Igen nekem sikerült.De rengeteg a csaló.Nekem aki segített az vállalja magát számlát is adott és eredményes munkája van.

Akit érdekel írjon privit

2020. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Nekem rengeteget segített, magam csináltam !
2020. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Nekem is sikerült!!! Pofonegyszerű az egész:

Ma átutalsz nekem 100 ezret a számlámra, aztán írom az első lépéseket.

Jövő héten újabb 100 ezret küldessz, aztán már közel járunk a sikerhez.

Aztán küldöd a harmadik részletet, és már össze is kötöttem a vudu babán a zsinórjaitokat. Aztán már csak rajtad múlik, hogy leszólítsd az illetőt és addig lógj rajta, míg bele nem fárad és megadja magát neked.


Nincs mit. Majd írom a számlaszámom.

2020. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
#7 maximum hitelesen tud csalni de semmi más
2020. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Én sikerrel jártam
2020. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én LucziFeriről elmondanám, hogy neve ellenére pont az igazságot nem vallja Luciferről és a vele kapcsolatos saját történetem miatt nem akart segíteni. Ugyanis ő sátánistának vallja magát, miközben én médiumként kapcsolatban vagyok úgyszólván kb. mindenkivel és Luciferrel is tárgyaltam már. Nem sátánista vagyok, Lucifer nem gonosz egyáltalán, és segített démon ellen. De LucziFeri szerint Lucifer egyáltalán nem segíthet, a saját tapasztalatomat meghazudtolta. Ezt az egészet pedig én eléggé problémásnak tartom LuciFeritől. Tehát ha ő egy segítő és szerinte rossz úton járok, már csak azért is segítenie kellett volna. Az az én döntésem, ha így nem fogadom el. De ő teljesen alaptalanul leírt engem és nem is reagált tovább. Holott nem voltam bunkó vele. A problémám azóta sem oldódott meg, pedig talán pont ő tudott volna segíteni. Ezért haragszom rá.
2021. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia nekem segített ha gondolod írj privibe és mindent elmodnok
2022. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!