Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Barátságos démonok idézése,...

Barátságos démonok idézése, segítség!?

Figyelt kérdés
Sok kérdésem lenne.Barátnőmmel barátságos(nyilván, nem szeretnénk meghalni)démont szeretnénk idézni.Már régóta érdekel minket a téma!Kicsit utána is olvastunk.Tudna valaki eredeti idéző mantrákat ajánlani.Szerintetek az állati vér elég lesz?Éjfélkor vagy hajnali 1 kor?Pls csak tapasztaltak válaszoljanak mi szeretnénk komolyan venni.

2020. szept. 25. 20:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
32%
Nyuma nyuma nyuma jó, polci fukrur ganyadicsó, dzsabudi paramapar putyuló csuminó.
2020. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Grimfox ***** válasza:
94%

Bármi, aminek vér kell a megidézéséhez nem barátságos. Mindegy milyen vérről van szó, ami kiontott vérrel kapcsolatos, az kivétel nélkül ártalmas.

Barátságos démon nem létezhet. Ami barátságos az nem démon, azt a szellemet más kategóriába sorolják.

Sem áldozat, sem kényszer, sem paktum nem tesz egy démont barátságossá. Gondolj a démonokra úgy, mint a tökéletes önzés, és életösztön megtestesüléseire. Bármit is tesznek, az csak önmagukért van. Minden lehetőségből a legtöbbet akarják kicsikarni, ami azt jelenti, hogy az együttműködés, és hasonló tettek idegenek a természetüktől. Nem fog segíteni, osztozkodni, megosztani az erejét, tudását. Még más démonokat is kizsákmányol, ha azok gyengébbek nála, és megéri neki ezt tenni.

Ezen felül az is kizáró tényező, hogy a démonok általában az emberre káros dolgokból táplálkoznak. Avagy az embernek, vagy más élő dolgoknak kárt okozva. Mivel nincs testük, ezért főképp az érzelmek világában mozognak, ott is szerzik be azt, ami kell nekik. Általában olyan érzelmeket, amik "tisztátalanok", mint a félelem, agónia, düh. Mások, általában az alacsonyabb rendű, féregszerű, nem intelligens démonok közvetlenül igyekeznek életerőhöz jutni például parazitaként, vagy olyan helyek közelében mozogva, ahol sok vér folyik ki(mészárszékek pl). Az intelligensebbek az embereket használják ki, anélkül, hogy azt az emberek egyáltalán észrevennék. Az igazán nagyokról nem is érdemes beszélni, azok más kategóriában mozognak.

2020. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Inkább ne idézz semmit se.
2020. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
55%

Jóég.. Inkább nézzetek meg valami jó horror filmet.

A meséket meg majd kinövitek (:

2020. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
58%
A barátságos démonokat nem vérrel, hanem szivárványos csillámpóni tejjel lehet megidézni.
2020. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
22%
Nem léteznek démonok. Fel kéne nőni mielőtt ilyen hülyeségeket próbáltok meg csinálni. A meséket idővel az emberek nem hiszik el. Pl. mikulás megfogtündér sem létezik, csak úgy mint a démonok, szellemek, angyalok stb.
2020. szept. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
75%
Nem létezik a Mikulás?!? WTF?!?!
2020. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
44%

haaahh. itt ténleg nincsen egy valódi tapasztalt ember sem?

a vér valóban csak negatïv entitásokat idéz elő.

nen kell vér.


ha előszőr csináljátok ajkor előbb beszéljetek Sátánnal. Nem, nen gonosz.... de mindenki azt hisz amit akar.

egy fekete gyertya, füstölő, papír, toll és égető tál ( nekem fekete kerámia virágtálam az égrtő tálam, de az elején sima lábas volt)


este 19- kor jobb beszélni vele. a papírra írjátok le a saját szavaitokkal h démont idéznétej s a démon nevét s h másnap este próbálkoznátok vele s még utánna is egy- két napig.

lehet sima kíváncsiságból is.

a papírt égessétek el s kb fél óráig csendben figyeljetek.


másnap este kb. 20,22 órakor kezdjétek az idézést.

fekete, lila, vörös, kék gyertyák, füstölő

és a Démon pecsétje!!!

vagy kb. 40- szer szólítsátok a nevén.

aztán figyeljetek.

kövi két, három napig is megismételhetitek. hátha nem tudott azonnal megjelenni.

leginkább fura érzések tölthetnek el. pl. lehet sötét, gonosz, fêlelmetes -de ez nem jelenti azt h gonosz. csak neki ilyen az aurája.ezért vélik gonosznak őket. ilyen félelmetes aurájú Rofocal, Hagenti.

de vannak kellemes, frissítő totál angyali aurájúak.pl.Asztaroth és Beleth.

nyugodt aurájú is. ilyen Sátáné is. tán még Agaresé is.


beszédet is hallgattok, tárgyak mozgását stb.


nálam németűl beszélt Rofocal. Agaresnél lilásnak láttam a gyertya lángokat.

Asztarothnál pedig egy tollam elpattant a szoba másik felébe.

Beletet nem idéztem meg. ő jött el hozzám. ilyen is van h idézés nélkűl jönnek. egy macskával jött. nem láttam csak hallottam a dorombolását s éreztem h hozzám dörgölőzik meg h a dorombolását is éreztem. Beletet sem láttam. ő fésűlte a hajamat s mondta h szép tőlem h nem vagyok rasszista, cigánygyűlölö. meg h szellőztessek többet.


remélem h kielégítő volt a válaszom.

nem kell hinni nekem. nem vagyok nagyszám. elég sok hazugnak dőltem már be. nem kell nagy valakinek lenni ahhoz h démonokkal társalogjon. sok sikert.

2020. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Grimfox ***** válasza:
53%

A sátán valóban nem feltétlen gonosz, de nem is démon. A sátán egy angyalt jelöl, akit a biblia nem nevez nevén, de egyes kabbalisztikus iratok megnevezik, van ahol több angyal is a sátán ranggal van megjelölve. Ha árt az embernek, vagy megkísérti, azt nem önszántából teszi, hanem Yahweh parancsára, engedélyével, és hatalmat is ekkor kap a cselekvésre. Ettől függetlenül nem biztos, hogy érdemes megidézni.

Astaroth csak a kereszténységben, és a grimoire-okban kapott démoni szerepet, eredetileg Astarte héber istennő, aki a babiloni Istárral azonos. Kevés istenségnek van visszataszító aurája. Általában azoknak, amik eredetileg démonok, csak félelemből tisztelték őket istenként. Ha egy szellem aurája visszataszító, félelmet kelt, vagy más negatív érzelmet, az ártalmas, már csak a jelenlétével is kárt okoz, mivel abból az érzelemből táplálkozik, amit kivált a jelenlétével.

Teljesen más érzés, mint a "vallási rettenet", amikor egy istenség érezteti a jelenlétét, vagy "beszél". Az nem igazi félelem, hanem lehengerlő érzés, amit semmilyen más esetben nem érez az ember.

2020. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
35%

#kérdező, fogalmam sincs az állati vért honnan szeditek, de az állatvédőket úgy rátok hívnám hogy beszarnátok. Egyébiránt: szívj vicces cigit és nemhogy démont fogtok idézni, hallod, egy egész sárkány lesz az udvarotokban, ha elég menők vagytok.


#1 nem az volt a kérdés, hogy retardáltul beszélj.


#2 a démon ugyan az mint az angyal, csak míg az angyal azt éri el, hogy te tegyél azért amit el akarsz érni, a démon elvesz valamit cserébe, de elősegíti a dolgot. Nem "az emberre káros", és nem is "tisztátalan" érzelmekkel cseszekednek.

Lebutítva:

Angyal: "Szeretnél valamit? Jó, segítek abban, hogy megtaláld az utat amit be kell járnod hozzá!"

Démon: "Szeretnél valamit? Jó, segítek abban, hogy elérd, de cserébe te is megteszel nekem valamit!"


#3 Mocskosul egyetértek veled! :D


#4 Ííígy van.


#5 De a szivárvány illatú fing is elég nem?


#6 Honnan tudod? :o mert nem látod őket? :o honnan tudod akkor, hogy létezik a levegő, ha nem látod? :o Elárulom, mikulás mint olyan, létezett, egy Amerikában élő ember öltözött be úgy, ahogy ma ismerjük (zsák+vörös cucc), és ő járt be pár városrészt és adott ajándékot másoknak, ebből lett mára ez a mesebeli repülős rénszarvasos gyerekmese. De amúgy igen, létezett, mint egy húsvér ember, aki kedveskedett másoknak. Az meg, hogy ebből földi méretű mesék meg ilyen dolgok születtek, már más tészta.


#7 felvilágosítottam, dont worry be happy C:


#8 Amiről írtál, nekem először az "Asztaroth Kft" jutott eszembe XDDD de remélem azóta többet szellőztetsz, ha már a szag fésülgette a hajad meg ilyenek :D


#9 Ha olyannak hat, lehet, hogy abból "táplálkozik" (a te szavaidból merítve), de nem feltétlen azért, mert az is ezt akarja. Te azért veszel levegőt, mert venni akarod, vagy mert muszáj, megfulladnál nélküle? A halak azért halnak meg a szárazföldön, mert nem akarják beszívni a levegőt, vagy mert csak a vízből tudják kinyerni? Vagy egy még általánosabb dolog: Azért sírsz mikor tragédia történik, mert sírni akarsz, vagy mert ösztönösen van benned?


A hit egy olyan dolog, amit ugyan az ember "talált ki", viszont sokmindenre képes az emberi agy. Régen volt egy "teszt", vagy minek is nevezzem, ahol Rengeteg embert összpontosítottak egyetlen adott dologra, hogy az agyuk tényleg a tőlük telhető legmaximálisabban arra az egy adott dologra fókuszáljon, és a műszerekkel (amiket ismételten az emberek alkottak) kimutatták, hogy enyhén megváltozott az atmoszféra azon a területen, mert az agy is frekvenciákon dolgozik, amik pedig együttesen képesek dolgokra. Gondolj bele, ha csak csendben ülsz és lesel ki a fejedből, mi mindent irányít az agyad? Megtart, hogy ne ess össze mint egy rongy. Vezérli a légzésed (mint a "beszívom, feldolgozza a tüdőm, a vérem megnyalogatja, mittomén, kifújom" processt). Vezérli az anyagcseréd (emésztéstől kezdve a... Tudod mire akarok kilyukadni :D). Működteti a szíved, az érzékszerveid, stb... Mindent csinál. Aközben is nő a hajad, nő a szőröd, termeli a hormonokat, fejleszti a bőröd (mármint cserélni, nem igazán tudom mi rá a megfelelő szó), stb stb stb... órákig lehetne sorolni, mi minden működéséért felelős az agyad, csak miközben ülsz és nézel. Akkor is dolgozik egy adott frekvencián. Régen pl egy proffal arról beszélgettünk ilyen fizika szerű órán, hogy amikor egyszerre mondtok ki valamit, totál véletlenül, minden előjel nélkül (alias nem az, hogy "mennyi 1+1" és hatan rávágjátok, hogy "kettű", vagy hogy egyszerre kiáltottátok, hogy "nabasszameg"), akkor az agyatok nagyon hasonló frekvencián dolgozhatott. Ismételném, hogy proffal beszéltünk erről, fizika szerű elméleti órán/előadáson, tehát nem valami 12 éves gyerek találta ki. De már bioszon is tanulni arról, még talán középiskolában (ebben nem vagyok biztos), hogy az agy hogyan dolgozik, hogy van a kisagy, nagyagy, mi miért felelős, stb... Talán arról, hogy milyen frekvencián dolgozik, vagy hogy egyáltalán mi az, nem tudom, tanítják-e.


Remélem mindenkinek kielégítő válaszokat adtam, próbáltam minél egyszerűbben magyarázni! :D


Üdv, egy matek-fizika, később ehhez csapott töri-biosz, pszichológia diplomás "tanár(?)". Tanítani nem tanítok, de amennyit képes vagyok dumálni, simán megtehetném (pedig tanári diplomám is van).

2020. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!