Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak szerelemkötéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Valahol azt mondják, hogy teljesen felforgatja az életet, de cserébe vele élhetek egy lepukkant lakótelepen mindenféle betegséggel valakik meg azt, hogy igazából semmilyen rontást nem von maga után és teljesen olyasmi érzet, mintha az ő elméjében szép lassan helyet foglal a szerelem.


Olyanok írjanak akik tapasztalták már a szerelemkötést!



2020. okt. 3. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
fake marhaság
2020. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én személy szerint hiszek benne, de eléggé megosztóak a hatásokról készült beszámolók.
2020. okt. 3. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Egyszer sikerült bevonzanom egy konkrét srácot, (ne kérdezd hogy sikerült, bonyolult) mert nagyon-nagyon akartam őt. (Később derült ki hogy nem ismertem és nagyon fájdalmas volt a szakítás) Kicsit olyan mintha magamhoz kötöttem volna. Ha valamit nagyon-nagyon meg akarok szerezni egy idő után bejön az életembe, de mint nála is, nem azt hoztam be ami jót tett nekem, hanem amit szerettem volna. Önző és gusztustalan dolog volt most, ahogy visszanézek rá és rosszul leszek valahányszor összefutok vele.
2020. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem létezik szerelmi kötés. Ha létezik is szerinted normális lenne az hogy valakit az akarata ellenére magadhoz láncolj? Egyáltalán nem. Ha valamit szeretnél elérni az életben azért meg kell dolgoznod. Ha ilyen hülyeségekkel próbálkozol azzal csak a mentalitásodat rontod el és nem fogod véghez vinni amit szeretnél hanem várod hogy a sültgalamb a szádba repüljön.
2020. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Minden rendben?
2020. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
44%
Én egyszer csináltam szerelmi kötést... Rá írtam a fiú nevét szakszerűen úgy csináltam már nem emlékszem hogy volt de összejött nem vele.. Egy másikkal...de ugyanaz a keresztneve.
2020. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Joooolán !!!
2020. okt. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Szerelmi kötés semmit nem ér. Tapasztalat.
2020. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült jó véleményem van rola
2020. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!