Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mik ezek a Harry Potteres...

Mik ezek a Harry Potteres "shiftingek"? Működnek?

Figyelt kérdés

Hogy ha össze írod egy lapra meg mittudom én akkor át kerülsz abba a valóságba.. Meg ilyenek.

Én is imádtam a Hpt de ez szerintem kicsit túl lett kapva.

Tiktokon tele vannak ilyennel a foryouk hogy meditalj meg mittudom en es at kerulsz abba a valosagba meg ilyenek.


2020. okt. 5. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Persze, tegnap ráírtam a pénztárcámra, hogy hermióne és átkerültem Potterlandra.
2020. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Annyira érdekel, hogy melyik az a korosztály, aki még elhiszi ezeket. De tényleg, nem bántásból.
2020. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Fúú,ez fájt...
2020. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

képletesen igen, gyakorlatilag nem.

Azaz ha úgy érted Sanyi leír egy futurisztikus világot, és abba a valóságba bele is kerül.

Csak mert ez a regényírók és olvasóik sajátossága...valamit filmek, sorozatok.

Olvasás vagy írás közben beleéled magad mintha ott lennél... egyre több részlettel gazdagodik, s egyre valóságszerűbbnek hat. Álomszerű képeket alkotva az agyban...

mondjuk a Herry Potter, gyűrűk ura, trónokharca stb....

Másszóval olyan mintha, de nem...

2020. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
vagy szimplán a meditációra gondol
2020. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Draga dolog ez, meg nem is legalis, es konnyen raszokhatsz. Hagyd abba! Vagy el se kezdd :)
2020. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mi, a fantázia?
2020. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

20 vagyok :)

Csak minddnhol ezt lattam es gondoltam ra kerdezek! Köszönöm mindenkinek!

2020. okt. 6. 22:41
 9/10 anonim válasza:
100%

Tipikus magyar lenéző mentalitást látok itt sokak részéről. Igen, nehéz elhinni és azt gondolni, hogy túl szép, hogy igaz legyen de ne vegyük már el mások kedvét mikor 1 percet nem szántunk rá hogy utána nézzünk. Ez egy igenis létező és bizonyított dolog (a cia által is, tessék itt a pdf link: [link]


Itt nyilván nem shiftingként nyilatkoznak rá de ezt fedi le a dolog. Rengeteg és rengeteg ember tanulta már meg, nem egy világméretű prankről van szó ne aggódjatok. Nem fájdul meg a fejetek ha utána néztek valaminek és nem köpitek le egyből.

2020. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi voltam köszi utolsó :D És azoknak akik normális választ adtak. :D
2020. dec. 28. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!